Google Play Ödüllü Anketler Uygulaması İle Nasıl Para Kazanılır?

Google Play Ödüllü Anketler Uygulaması İle Nasıl Para Kazanılır?

Google Ödüllü Anketler Uygulaması ile Para Kazanın

Herkesin merak ettiği konuları araştırmak adına girdiği Google amca artık bizlere para da kazandırabiliyor. Google amca ile anketler uygulaması ile artık ceplerimizi de doldurabiliyoruz. Peki bu nasıl oluyor? Şöyle; Google Ödüllü Anketler uygulamasına giriş yaparak dolduracağınız her anket sonucunda size 1.79 TL’e kadar ücret veriliyor. Verilen bu tutarı arzu ederseniz Google Play üzerinde harcayabilirsiniz.

Önerilen İçerik: Sosyal Hayatınız için 5 Etkili Para Biriktirme Yöntemi

Anket doldurup para kazanmak istiyorsanız telefonlarınız üzerinden Google Ödüllü Anketler uygulamasından gerekli desteği alabilirsiniz. Google Rewards Options uygulamasını telefonunuza yüklemeniz gerekiyor öncelikle sonrası ise kolay uygulamaya giriş yapıyorsunuz. Uygulamaya giriş yapmanız ile birlikte Gmail hesabınız analiz ediliyor ve size özel haftalık olarak bir anket sunuluyor. Google Ödüllü Anketler uygulamasında size çok da fazla soru sorulmuyor yalnızca yorumlarınız alınıyor. Örnek vermek gerekirse “en iyi logo hangisi”  ya da “bu renklerden hangisi daha iyi” gibi basit sorular soruluyor.

Google Play Ödüllü Anketler Uygulaması İle Nasıl Para Kazanılır?

Google Ödüllü Anketler Uygulamasını Nasıl İndirebilirim?

Android cihaz kullanıyorsanız Google Play üzerinden indirebilirsiniz Iphone kullanıyorsanız da AppStore üzerinden uygulamayı indirebilirsiniz. Son güncel halini Google Play’inize hemen girer erk indirerek paranızı kazanmaya başlayabilirsiniz. Android kullanıcısıysanız Androidinizin işletim versiyonunun 4.1 üzeri olması gerektiğini belirtip indirme linkini sizinle paylaşalım.

İndirme Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.paidtasks

Google Ödüllü Anketler ’den Nasıl Para Kazanabilirim?

Bildiğiniz üzere kolay para kazanma isteği herkesin aklında olan bir mevzu. İnternetten para nasıl kazanılır sorusunu eminim defalarca Google üzerinden araştırmış bir çok insanımız vardır. En güzel internetten para kazanma yolu şüphesiz Google’dan anket doldurmak. Kolay yoldan eğlenceli bir şekilde paramı nasıl kazanırım İrem Hanım derseniz tabii ki önce Android cihazımız üzerine indirmeliyiz. İndirme sonrasındaysa soruları cevaplamanız kâfi olacaktır. Anket bittiğindeyse ne kadar para kazandığınızı ve toplam hesap bakiyenizi görebiliyorsunuz.

Önerilen İçerik: 5 Adımda Sosyal Medya Aracılığıyla İş Bulabilirsiniz

Google Anketler uygulamasını indirmeniz için belirli bir ücret ödemeniz de gerekmiyor PlayStore üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebiliyorsunuz. Uygulamayı indirmeniz ile beraber Gmail hesabınız analiz ediliyor sonrasında onay süreci başlıyor onay sürecinin de birazcık zaman aldığını belirtelim. Google Anketler Uygulamasına katılmanız sonrası ise yaklaşık 1 ya da 2 hafta içinde hesabınızdaki üyelik onaylanıyor. Üyeliğinizin onaylaması ile birlikte anketlerinizi doldurarak paranızı kazanmaya başlıyorsunuz.

Önerilen İçerik: Evden Çıkmadan Gelir Elde Etmek İsteyen Tüm Kadınlar için İŞKUR’dan İş İmkanları


 

İrem Surel
Subscribe
Bildir
8 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Sokakları Kirletenler Yüzlerini Bu Sergide Bulacak
Sokakları Kirletenler Yüzlerini Bu Sergide Bulacak

Sokakları Kirletenler Yüzlerini Bu Sergide Bulacak

Sonraki
İçinde Yaşam Olan Dev Bir Morg: Hindistan Ölüm Şehri “Varanasi”
Hindistan Ölüm Şehri "Varanasi"

İçinde Yaşam Olan Dev Bir Morg: Hindistan Ölüm Şehri “Varanasi”

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.