kooplog’un Kısa Tarihi

2016’da bir grup üniversiteli genç tarafından kolektif bir aklın ürünü olarak İspanya’da kurulan kooplog, 2018 yılından beri Türkiye’nin ve dünyanın sayılı kuluçka merkezlerinden biri olan İTÜ Çekirdek çatısı altında faaliyetlerini sürdürmektedir.
2019 yılında operasyonlarını büyüterek çok kısa süre içerisinde yüz binlerce kullanıcıya ulaşan kooplog, başta Türkiye olmak üzere Türk yazar ve okurların olduğu tüm dünya ülkelerinde takip edilen bir platformdur.

kooplog Nedir?

kooplog, kişisel blog kültürünü diriltmeyi amaçlayan, blog yazar ve okurlarını bir araya getiren bir blog platformudur.
Blog yazmak isteyip, kişisel bir web sitesi oluşturmak için gerekli teknik bilgiye, zamana veya imkâna sahip olmayan yazarlar, kooplog’a üye olarak yazılarını yüz binlerce blog okuruyla paylaşabilirler.

Dijital içeriklerin tarihî zirvelere eriştiği çağımızda, kendini ifade etmenin bir ihtiyaç olduğunu biliyor, bazı duygu ve düşüncelerin en iyi şekilde yazarak aktarılabileceğini düşünüyor ve kelimelerin gücüne inanıyoruz.

Siz de bu platformun bir parçası olmak için hemen üye olarak yazılarınızı binlerce okurun beğenisine sunabilir ya da kooplog’da bulunan yüzlerce içeriğe göz atabilirsiniz.

Bize ulaşmak isterseniz: bilgi@kooplog.com

kooplog.com bir kooplog Medya, Bilişim, Teknoloji & Yazılım Ltd. Şti. girişimidir.