Ailecek İzlenenebilecek Türk Filmleri | Yerli Aile Filmleri

Ailecek İzlenenebilecek Komedi Filmleri

Ailenizle birlikte bir akşam yemeği sonrası film gecesi yapmak mı istiyorsunuz? O halde sizi bekleyen en önemli soru işareti ailecek izleyebileceğiniz bir film seçmek! Özellikle de ailenizle birlikte izlerken sahne atlamak ya da kapatmak durumunda kalmayacağınız yapımları seçmek oldukça önemli. O halde sizin için hazırladığımız listeye daha yakından bir göz atmak istemez misiniz?

  • Aile Arasında
  • Eyyvah Eyvah
  • Aykut Enişte
  • Kolonya Cumhuriyeti
  • Eltilerin Savaşı
  • Ölümlü Dünya
  • Osman Pazarlama
  • Yahşi Batı

Netflix Türk Aile Filmleri

Netflix’te ailenizle izleyebileceğiniz onlarca yapım mevcut. Bunlar arasında Türk filmleri de azımsanmayacak derecede fazla. O halde en dikkat çekenleri tercih ederek sizin için harika bir deneyime kapı aralamaya ne dersiniz? İşte Netflix’te Türk aile filmleri konusunda mutlaka tercih etmeniz gerekenler!

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu

Türk yapımı filmler arasında en dikkat çekenlerden bir tanesi olarak Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu oldukça dikkat çekici seçeneklerden bir tanesi. Adından da anlaşılacağı üzere ünlü halterci Naim Süleymanoğlu’nın hayatını konu alan film hem biyografik hem de dramatik yönleriyle dikkatleri çekiyor. Bulgaristan’da yaşayan Türklerin yaşadıklarını anlatan yapım bir dönem filmi olarak oldukça iddialı. Bazen sevinecek bazen de hüzünleneceğiniz harika bir yapım olan Cep Herkülü: Naim Süleymnoğlu sayesinde ailenizle birlikte güzel vakit geçirme imkânına sahip olabileceksiniz.

Bizim için Şampiyon

Bizim için Şampiyon

Ailenizle birlikte izleyebileceğiniz Netflix filmleri konusunda en iddialı alternatiflerden bir tanesi de Bizim için Şampiyon. Ünlü jokey Halis Karataş’ın hayat hikayesini anlatan film biraz acıklı biraz da başarı hikâyesi olarak sahneleniyor. Halis Karataş, Bold Pilot ve Begüm Atman üçgeninde yaşanan aşk hikâyesi oldukça etkileyici. İzleyenleri kendine hayran bırakan bir yapım olarak kabul edilen Bizim için Şampiyon’u izleyerek sevdiklerinizle keyifli zaman geçirme deneyimine kapı aralayabileceksiniz.

Ayla

Ayla

Dramatik bir dönem filmi izlemek istiyorsanız Ayla sizin için harika bir seçenek olacak. Kore Savaşı’na katılan Astsubay Süleyman Dilbirliği’nin gerçek hayat hikâyesinden alıntı olan Ayla, savaş döneminde ailesini kaybeden Koreli küçük bir kızın hikâyesini yansıtıyor. Savaş süresince iyi ilişkileri olan Ayla ve Süleyman Astsubay günün birinde yine buluşacak olsalar da dramatik hikâyeleri ve başlarından geçenler oldukça özel. Ayla’yı izlediğinizde gözyaşlarınıza hâkim olamayacaksınız!

Sizin için Seçtiğimiz En İyi Türk Aile Filmleri

Ailenizle izleyeceğiniz Türk filmleri dendiğinde akla gelen daha pek çok seçenek var değil mi? Sizin için özel olarak seçtiğimiz alternatiflerin neler olduğuna daha yakından bir göz atalım. İşte Türk filmleri konusunda sizleri bekleyen birbirinden özel seçenekler!

7. Koğuştaki Mucize

7. Koğuştaki Mucize

Türk filmler, dramatik anlamda hayli ilgi çekici olurken son dönemlerdeki yapımlar da özel. 7. Koğuştaki Mucize de bu konuda en özel seçeneklerden bir tanesi. Memo’nun başına gelen üzücü bir rastlantı hayatının baştan aşağıya değişmesine neden olur. Kızı Ova’dan ayrı kalmak zorunda kalan Memo’nun yaşadığı hikâye yürek burkuyor. Üstelik izleyenleri de hüzünlendiriyor. Siz de ailenizle birlikte eşsiz bir film deneyimi yaşamak istiyorsanız 7. Koğuştaki Mucize’yi değerlendirmelisiniz!

G.O.R.A.

G.O.R.A.

Cem Yılmaz’ın çığır açan filmlerinden bir tanesi olan G.O.R.A. 2004 yılında çekilmesine rağmen hala izleyicileri etki altına almayı başaran yapımlardan. Uzay filmi formatında çekilen ve bu özelliğiyle Türkiye’de ilkler arasında yer alan G.O.R.A. tam anlamıyla bir komedi filmi. Ailenizle izlemek isteyeceğiniz harika filmlerden bir tanesi olan G.O.R.A.’yı izledikten sonra bir de devam filmi olan A.R.O.G’u mutlaka değerlendirmelisiniz. Eşsiz bir film gecesi için önerilerimize kulak vermeyi unutmamalısınız.

En iyi film ve diziler için beni takip etmeyi ve önerilerinizi yorum olarak yazmayı unutmayın.

Filmograf
Subscribe
Bildir
1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Türk Aşk Filmleri | Romantik Türk Aşk Film Önerileri

Türk Aşk Filmleri | Romantik Türk Aşk Film Önerileri

Sonraki
Antalya’da En İyi Köpek Eğitimi Merkezi!

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.