Shifting

Genel olarak insanlar shifting için saçma, yalan, gerçek değil diyorlar ama bir çok insan tarafından kanıtlandı ve bence gerçekten başarması çok kolay. Sadece biraz odaklanıp seçtiğimiz metodu uygulayacağız eğer gerçekten inanıyorsanız başarırsınız. 

Ben yaklaşık bir buçuk yıldır shifting ile ilgileniyorum başaramamamın tek sebebi inanç ve odak ama bu gece sadece shifting deneyeceğim boş insanlarla olan hayallerimi bir kenara bırakıp bu gece asıl ait olduğum evrene gideceğim başarırsam yedi yıl boyunca en sevdiğim insanların yanında kalacağım.

Onların yanında kendimi gerçekten güvende hissediyorum saçma diyebilirsiniz ama kendi dünyamda ki kişilerden tadamadığım sevgiyi orada hissedeceğimi düşünüyorum. 

Düşünsenize orada her şeyi hissediyorsunuz daha ne isteyebilirim ki sevdiğim insanlar olacak ve her şey gerçek unutmayın inanırsanız hayal olarak kalmayacak ve gerçekleşecek, orada o kadar yaşanılacak anı var ki hemen gitmek istiyorum ağağağ cidden hazır hissediyorum kendimi artık uyuyup yapmak istiyorum ama maalesef ailem henüz uyumadı ve bu seste odaklanacağımı sanmıyorum. Şimdilik sübliminal dinleyeceğim ve kodu okuyup gitmemi daha fazla kolaylaştıracağım umarım isteyen herkes en kısa sürede başarır.

UMARIM TEEN WOLF EVRENİNE SHİFTLENEBİLİRİM BEACON HİLLS’TE KAYBOLMAM UMARIM YFRHEJDIKO

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.