İhtimal

O gün oturdum ve çok düşündüm nerde hata yaptım diye . Ben en başta araştırma yapmadığım da kaybettim . O gün kabus gibiydi benim için onu herşeyi ile yaktım kül ettim . İlk günler gerçekten çok güzeldi hoş zamanlardı onu çok iyi anlıyordum oda beni anlıyordu sanırım. Bir gün mesaj attım cevap yok yine attım yok başka bir gün ardı ardına attım yarısı görülmüş bir şekil ben atmiycaktim aslında o kadr mesajı en yakınlarım sağolsun . Geri engellendiğimi fark ettim . beklemiyordum hadi dedim işi vardır. Sıkıntıları var dedim meğerse sıkıntı başka bir konu ile ilgili imiş.Allah ya yazdığım gün de öğrenemedim gerçekleri bir hafta geçtikten sonra öğrendim .Kendi cabalarimla herşeyi buldum . O gün çok canım yanmıştı çünkü beklemiyordum öyle düşünce aklımın ucundan bile geçmezken tam başımda dururmus . Çünkü tertemiz sevgi vardı içimde duygusal olarak acı çekiyorum hâlâ bu yaşadıklarım bir imtihan bana bir ders insan yaşadıklarıyla gördükleri ile hissettikleri ile daha çok olgunlaşıyor Herkes hata yapar hatasız kul yoktur kusursuz olan Allah dır . işin içinde bir yalan dönüyor du bir ilişkiyi yalan mahvede biliyormus ciddi bir konuydu .

AMA onun hakkını yememek lazım bana iyi şeyler öğretti .ona herzaman saygı duyuyorum sevgide içimde zaten . onun sayesinde kitapları daha çok sevdim adete dostum oldular . Gözlerine o gün dedim keşke daha çok baksaydim .nerden bilebilirdim ki bir daha göremeyeceğimi. 

Bu yazıyı yazma amacım duygularımı hissettiklerimi hayal kırıklıklarımi kalbimin nasıl yandığını biraz olsa belki hafifler diye yazdım ve sonlandırmak istiyorum artık 

UZAK VE İMKANSIZ GÖZÜKEN BİR ŞEY BİR ANDA YAKIN VE MÜMKÜN OLABİLİR NASİP ÇOK GÜZEL BİR İHTİMAL.

Elnare
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Shifting
Sonraki
BALDAN TATLI ALTINDAN KIYMETLİ

BALDAN TATLI ALTINDAN KIYMETLİ

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.