Bir Zamanların Efsaneleşmiş Videoları

Herkese merhabalar. Umarım iyisinizdir. Bugün sizlere internet tarihimizin efsaneleşmiş videolarından bir kaçını derledim. Nostaljik kısa bir yolculuk yapalım. Umuyorum beğenir ve minik bir tebessümle yaklaşık 10-20 sene öncesini yad edersiniz. Bazı videolar eski olduğu için görüntü kalitesi pek iyi değil ne yazık ki. Lafı uzatmadan buyurunuz. Keyifli seyirler dilerim.

Al Kırdın Kırdın!

Muhtemelen yeni aldığı görüntülü telefonla kendini videoya alan çocuğun annesinin gazabına uğradığı, sonra da bugün bile dilimize pelesenk olan “Al kırdın kırdın, ben sana basma dedim!” çıkışını yaptığı o anlar.

“Attım Hafızaya, Beyin Bedava”

Bence bu abi bu kafa rahatlığıyla en iyi üniversiteyi kazanmıştır o zamanlarda. Ben de istiyorum aynı rahat kafadan.

Sürü Psikolojisine Güzel Bir Örnek: Aşağı İnen Piston:

Sanki dolmuşta bomba varmış gibi şoförün herkesi korkutup bir anda dolmuşu boşalttırması…

Sweet Dreams, Sweet Dreams Olalı Böyle Güzel Cover Görmedi

Serpil’ in ses efekti yapıyorum deyip resmen böğürmesi ve orkestranın hiç bozmadan devam edip arkadaki seyircilerin alkış tutması Rockçı  Serpil’den daha sürreal.

“Tülaay! Seni çok seviyom, pişmanım dön geri gel Tülay.”

Yalçın Bey’in Flash TV’ deki programları her ne kadar kurmaca olmuş olsa da Tülay Hanım umarım dönmüştür bu adama. 

Eğitim Aşkıyla Yanıp Tutuşan Okuyom Ben Ya Çocuk

Şafak baskını ve okuduğunu iddia ederek savunma yapan bu çocuğun savunması> Sokrates’ in savunması.

“Herkesin Hayatına Kimse Karışamaz!”

Aslında doğru şeyler söylüyor ama birden röportaja dalarak bu konuşmayı yapması ve sarf ettiği sözcükler komik. Yine herkesin hayatına kimse karışama cümlesini de hala kullanıyoruz dilimizde.

Yaşar Ve Mükemmel Atlayışı

Diyarbakır’ da ulusal dalgıçlık olimpiyatı yapılmasına mı şaşıralım yoksa Yaşar’ın düz zemine mükemmel bir atlayış yapmasına mı şaşıralım bilemediğimiz o video…

Kuşlarıyla İlahi Bir Dille Konuşan Çipetpet Kuşçu Amca

Buna ekleyecek bir şeyim yok amca yaptığı işi ve yapış şeklini kendi zaten çok güzel anlatıyor. Sadece umarım herkes işini bu kadar çok severek ve özenle yapar.

 Yanlış Anlaşılan Sorularda Bugün: “Artiz Ne Arar La Bazarda?”

Soruyu yanlış anlayacağı varmış diyelim.

Grand Tuvalet Ve Paçoz

“…adam kalktı, geldi. oturdu. Şeylerimizi içtik. Bi’ daha içtik. adam bize dedi ki “ya” dedi, “bunları mı içiyosunuz?” dedi ya. Aynen bak. “siz bunları mı içiyosunuz?” dedi, “ben” dedi “bekleyin” dedi, “atın bunları” dedi ya. “gerek yok” dedi. biliyon mu? “gerek yok gerek yok” dedi. “ben” dedi “biraz sonra size gelicem” dedi. Biz de kafamız da güzel. Nası güzel. o kadar güzel ki, o kadar güzel ki, nasıl böyle.

BONUS: Buz Gibi Biraderler

“…dedi naber dedim iyidir dedi eee dedi dedim nee dedim iyidir dedim ne dedin dedi ne dedi kim dedim dedi kim ne dedi dedi…”

*****

En çok aklımızda kalan ve dilimize resmen pelesenk olan videoları sizler için derledim. Aklınıza gelen varsa yorumlarda buluşalım, keyifli bir gün geçirmeniz dileklerimle.

Beni Sil
kooplog editörlerinin silinen yazıları kontrol edip, gerektiği takdirde hukuki süreçler için kullanmak üzere belirli süre sakladığı resmi hesaptır.
Subscribe
Bildir
7 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Tam "KAPANMA"
Sonraki
BUGÜN BİRLİKTE KAZANMAK İÇİN HANGİ ADIMLARI ATIYORSUN?

BUGÜN BİRLİKTE KAZANMAK İÇİN HANGİ ADIMLARI ATIYORSUN?

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.