7.Gün Bir hafta

Evet tam bir hafta oldu ve çok mutluyum! Başlığın sebebini açıklamayacağım bunu anlamak için dahi olmaya gerek yok.

Şimdi Zehra ile kitap yazmaya başlayacağız. Ve dün akşam neden akşam yayını atmadığımı da söylemeliyim. Dün akşam çok yorgundum ve ailemle yemek yedim. Bu bir bahane değil ama cidden yazacak halim yoktu. Bu gün başıma iyi bir şey geldi oda kötü bir şey gelmemesi. Ancak moralim biraz bozuk çünkü Halen Yıl:2070 i bitiremedim ve Bu çarşamba deneme sınavım var. 

Bu gün bu yazıyı yayımladıktan sonra watpadde gideceğim. Yıl:2070 i bitirmeme çok az kaldı. Acaba yeni hikayeye de mi başlasam diye düşünüyorum ancak Birinsan yazmak daha mantıklı. Zehra ile yaptığımız işler git gide büyüyor. Ama daha çok çalışmamız gerektiğini düşünüyorum. 

Kooplog üzerinde kullanıcı puanlarım 69 ama bunun ne işe yaradığını bilmiyorum eğer biliyorsanız lütfen bana yazın. Ciddiyim bunu merak ediyorum. Ek olarak bir insatagram sayfası açmayı planlıyorum! Açtığımda size haber vereceğim. Ortalama 15 falan okunuyorum ama olsun bunun yakın zamanda artacağını biliyorum. Yazılarımın bir tanesi ben ikincisi zehra ise beni okuyan 13 kişi var demek. 

Eğer ben girip çıkınca iki kez sayıyorsa okunma sayım 12 ye düşüyor.

Sanırım bu günlük bu kadar…

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.