Sakalına Dünyayı Sığdıran Adam

Geçmiş yıllardan günümüze kadar insanlar ilkleri keşfetmek  , yaşamak , görmek istemiştir . Bunların kayıt altına alınması hatta ödüllendirilmesi ile de adeta tüm insanlıkla yarış haline girilmiştir . Diğer insanların denemediği ,yapmadığı hatta aklına bile gelmeyen konuları düşünüp rekabete girmişlerdir .

Bazı insanlar artık rekor kırabilmek zor hatta imkansız diyerek pes etme durumuna gelse de bu rekorlar hayatın içinde gizli . Ya da masada biriken tozun altında saklı .

Bazı insanlar için sanat olan şeyler bazı insanlara göre saçmalık olabiliyor . Bir insan düşünün . Bir erkek . Uzun sakalları var . Yıllardır uzattığı ve kendini o sakallar içinde mutlu hissettiği . Bir gün gelen bir teklif ile düşünüyor . Kendisini fotoğraf çekimi için çağırıyorlar . Ama öyle sıra dışı bir şey için fotoğraf çekecekler ki kendisi bile hayret ediyor . Resmen kendisinden sakallarını süpürge etmesini istiyorlar . Adam bu işin bir sanat olduğunu düşünerek kabul ediyor ve artık Sakalını Süpürge Eden Adam olarak tanınıyor . Eşi ona her daim destek oluyor . Adam verilmesi istenen tüm pozlara rezil olacağını düşünse bile ters tepki vermiyor .

Adamın ismi Pierce Thiot ve eşi ise Stacy Thiot . Hedefleri sakalına ne kadar nesne sığdırabileceklerini bulmak . Bunun için ise çeşitli yollar deniyorlar . 

mozaik pasta
33 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
İğrenç bir gelenek: Bacha Bazi
Sonraki
Japonya'nın Kara Dulu (CHİSAKO KAKEHİ)

Japonya'nın Kara Dulu (CHİSAKO KAKEHİ)

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.