Podcast Önerileri

Her geçen gün gelişen teknolojiyle hayatlarımız daha hızlı akmaya başladı. Biz de bu tempoya ayak uydurmak için olabildiğince hızlanmaya başladık. Günlük koşuşturmaların yanı sıra izlediğimiz videoları bile x2 hızla izlemeye, hiçbirşeye yetişememeye başladık.

  İşte tam da böyle zamanlarda hem eğlenmek hem bilgilenmek bazen de düşünmek için en iyi yollardan biri oldu podcast dinlemek. 

  Yemek yaparken temizlik yaparken odamızı toplarken ya da yolda giderken dinleyebileceğimiz podcastler hayatımızı renklendirdi. İşte bazı podcast önerileri:

  1. Odadaki Fil

  Fatih Aker ve gizemli doktorumuz tarafından yapılan bu podcast gününüzü güzelleştirebilir. Bazen sırıtarak bazen kahakaha atarak dinleyeceğinize emin olabilirsiniz. 

 Bölümler ilerledikçe “aceba kim bu doktor” diye tırnaklarınızı kemireceğinizi de bilmiş olun.

Uyarı: Bu podcasti dinlerken kendi kendinize kahkaha attığınızda diğer insanlar tarafından ilginç bakışlara maruz kalabilirsiniz.

2. Merdiven Altı Terapi

 Deniz dülgeroğlu önceden diş hekimiyken “bu meslek bana göre değil çok mutsuzum” deyip mesleğini değiştirmiş bir reklam yazarı. O kendi hayatını sorgularken bize de kendi hayatımızı sorgulatıp “aa aynı durumu bende yaşamıştım, demek ki bu konuda yalnız değilim ” dedirtiyor. 

  Deniz’ i dinledikten sonra birde mimikli halini görmek yüzüne bakarak onu dinlemek isterseniz bir youtube kanalı da mevcut.

 3. Bu Mu Yani?

  Kendi tabirleriyle bu podcastin konusu şu : Yirmi yedisinde kurumsal kariyerlerini çöpe atan iki çocukluk arkadaşı, çıktıkları yolculukta tek bir sorunun cevabına düşüyor: Daha sade ve daha anlamlı bir hayat mümkün mü?

Yeni fikirlere kapı açmak ve bazı kalıplarınızı yıkmak istiyorsanız; Bu Mu Yani? tam size göre.

 Sağlıklı ve podcastli günler…

D.Z.

okur

Yazar: Doktor Zulu

Blog Okur

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.