Merhaba Yağmur Ben

    Başlıktan etkilenip “sana da merhaba Yağmur” demek isteyen veya bir sebeple yazımın içeriğine bakmak isteyen sizler bloguma hoşgeldiniz:) Yazılarımı yayınlamaya başlamadan önce hem benimle sıcak bir tanışma olması hem de “iyi hoş Yağmur seni tanıdım da neler okuyacağım ben bu blog yazılarında?” soru işaretlerini gidermek için bu blogu okuyorsunuz.

   Öncelikle merhaba ben Yağmur:) İçinde bulunduğumuz “normal”den çok uzak dönemde üniversitesine gidemeyen, kulüp etkinliklerine özlemle bakan, aynı zamanda iki adımlık çalışma masasında online eğitim hayatını başarıyla bitirmeye çalışan bir genç kızım. Bunlar haricinde kimim? Etrafta olan biteni çok fazla izleyen, sorgulayan, gördüğü birçok şeye anlam veremeyen ve en çok da maalesef aramızda artık her yerde gördüğümüz ve kaynağını bulmayı çok istediğim kötülük furyası ile ilgili kafası sorularla dolu olan biriyim. Sevginin diline çok güveniyorum. Ayrıca yardımın hatta ufak bir tebessümün, apartmanda gördüğün kişiye iyi günler demek gibi küçük ifadelerin büyük faydalarına sevginin dili kadar güvenirim. 

    Ortaokul yıllarında çeşitli yüzme, voleybol, dans ve gitar kurslarına gittim fakat şu an yüzme dışında hiçbiriyle ilişkim devam etmiyor:) Annesi kitap okusun diye her şeyi yapmasına rağmen eline bir tane bile almayıp liseden sonra inanılmaz kitap düşkünü bir kız karşınızdaki. Öğrenmeyi ve paylaşmayı severim anlayacağınız. İnanılmaz yabancı dizi izlerim. Özellikle polisiye konulu diziler favorilerimdir. Bunların yanısıra bir hevesle alıp asla devam etmediğim puzzle’larım var. Şu anda aktif olarak oturmuş lacivert bir atkı örüyorum:) Hobi maceram müthiş karışık.

    Anormalden önceki normalde arkadaşlarımda dışarıda ve akşam olsun da neresi olursa olsun mottosuyla buluşmayı seven bir genç kızdım. Buradan corona ile mücadeleli hayatlarımıza sevgiler. Şu an ise evde olayım diye her şeyi online sistemler ile halletme peşinde olan biriyim:( Umuyorum ki sosyal hayatımı geri kazanacağım.

    Benimle ilgili az çok kafanızda bir şeyler oluştu diye düşünüyorum. O zaman biraz yazılarımda nelerle karşılaşacaksınız ondan bahsedeyim. Bahsedeceğim olayları hayatlarınızda görmüş, duymuş veya en az bir kez sorgulamış olduğunuzu düşünüyorum. Yukarıda da bahsetmiş olduğum kafamın içindeki sorulara da değinip sizlerle de fikir aktarımı sağlamak istiyorum. Bu arada sanmayın ki profesör edasıyla olay çözümleyeceğim. Sohbet havasında ortak noktalarımızı bulduğumu düşündüğüm(umduğum) konular hakkında sizlerle beraber güçlenmek niyetim. Güçlenmekten kastım birbirimizi farketmek, gizli bir iletişim hali yaratmak. Benden size, sizden bana düşünce akışı sağlamak. Tabi bunların yanında ufak tefek keşfettiğim yerleri, izlediğim ve beğendiğim-beğenmediğim dizileri veya bunlar gibi aklınıza daha doğrusu benim aklıma gelen:) artık ismi her neyse olan şeyleri sizlerle paylaşacağım. Bu bir lipbalm bile olabilir:) 

   Şu an bana ayırdığınız ve ayıracağınız 10 dakika(lar) için teşekkür eder ve bundan sonraki zamanınızın güzel geçmesini dilerim. Bir sonraki 10 dakikada görüşmek üzere.

okur

Yazar: Yağmur

Blog Okur

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.