Pazar Günü Arkadaşlarla Evde Film Keyfi Yapmak İsteyenler İçin 9 Öneri

Pazar Günü Arkadaşlarla Evde Film Keyfi Yapmak İsteyenler İçin 9 Öneri

”Boş verin Pazar gezmesini gelin evde cips-kola-film üçlüsünü çevirelim” diyenlerdenseniz size arkadaşlarınızla keyifle izleyeceğiniz 9 film önerimiz var!

İyi seyirler!

Pazar Günü Arkadaşlarla Evde Film Keyfi Yapmak İsteyenler İçin 9 Öneri the nice guys iyi adamlar

İyi Adamlar(The Nice Guys)

Los Angeles’da 1970li yıllarda sakar ama şanslı farklı bir dedektif olan Hollan March ve titiz bir araştırmacı olan Jakcson Healy bir olayı çözmek için bir araya gelirler. Herkesin aradığı kayıp kızı birlikte bulmaya başlarlar. Bu kayıp kız, ünlü bir porno yıldızı olan Misty Mountain’ın şüpheli ölümünü çözebilecek tek tanıktır. Bu araştırma sırasında ise bu iki farklı dedektif yüksek rütbedeki devlet güçleriyle karşı karşıya kalırlar.

Pazar Günü Arkadaşlarla Evde Film Keyfi Yapmak İsteyenler İçin 9 Öneri benim zengin dostlarım friends with money

Benim Zengin Dostlarım(Friends with Money)

Dört yakın arkadaşın etrafında dönen filmde; gayet rahat ve eğlenceli hayatları olan bu dört kadının orta yaşın getirdiği gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalmalarıyla bozulur. Los Angeles’ta geçen film, Los Angeles’ın statünün parıldadığı batı bölümünde yaşanan modern hayatların hüzünlü ve trajikomik öyküsünü anlatmaktadır. 2006 yılında Sundance Film Festivali‘nin ”Açılış Gecesi Seçkisi”idi.

Pazar Günü Arkadaşlarla Evde Film Keyfi Yapmak İsteyenler İçin 9 Öneri mowgli orman çocuğu

Orman Çocuğu(The Jungle Book)

Çocukluğumuzdan aşina olduğumuz sıcacık bir çocuk hikayesidir, Orman Çocuğu. Ailesi henüz bebekken kaybeden bir çocuğun vahşi doğanun içerisinde yaşama mücadelesini anlatır. Ailesi, en yakınları hayvanlar alemi olmuştur. Bir panter, bir ayı ve bir kurt sürüsü tarafından büyütülmüştür. Vahşi hayvanlarla büyüyen Mowgli’nin evi bildiği ormanı terk etmek zorunda kalması ve dış dünyaya alışmaya çalışmasıyla yepyeni bir maceraya atılır.
Pazar Günü Arkadaşlarla Evde Film Keyfi Yapmak İsteyenler İçin 9 Öneri ex machina

Ex Machina

Caleb, henüz 24 yaşında olmasına rağmen dünyanın en önemli teknoloji şirketinin yazılım uzmanı olarak çalışmaktadır. Bu şirketin gizemli yöneticisi Nathan ise insanlardan uzakta, özel bri dağ evinde kalmaktadır. Caleb bir gün bir ödül kazanır. Ödül ise Nathan’ın dağ evinde bir haftalık bir tatildir. Ancak nasıl bir deneyin içine çekildiğinden habersizdir. Güzel bir robot olan Ava’nın bedeninde yaşayan, dünyanın ilk gerçek yapay zekası durmaktadır.

Pazar Günü Arkadaşlarla Evde Film Keyfi Yapmak İsteyenler İçin 9 Öneri captain fantastic

Kaptan Fantastik(Captain Fantastic)

Ben Cash, 6 çocuğuyla birlikte medeniyetten tamamen izole bir hayat yaşamaktadır. Çocuklarını kendi doğurlarıyla titizlikle hem fiziksel hem entelektüel olarak yetiştirmiştir. Fakat karısının ölümüyle bu düzen bozulmuştur. Annelerinin cenazesi için şehre, medeniyete ve ailenin geri kalanına dönmek isterler.

Pazar Günü Arkadaşlarla Evde Film Keyfi Yapmak İsteyenler İçin 9 Öneri

Mona Lisa Gülüşü(Mona Lisa Smile)

1953 yılında sanat tarihi öğretmeni olan Katherine Ann Watson, New England’da bulunan Wellesley Kız Koleji’nda öğretmen olarak başlar. Okulun öğrencileri başarılı ve iyi öğrenciler olmasına rağmen New England oldukça muhafazakar bir yerdir. Öğrencilere, kendilerinin seçtikleri yolda yürümelerini söyleyen Watson, kasabada ciddi bir muhalefetle karşılaşır.

Pazar Günü Arkadaşlarla Evde Film Keyfi Yapmak İsteyenler İçin 9 Öneri

Ters Yüz(Inside Out)

Riley’in hayatı babasının yeni işine başlamasıyla ters düz oluverir. Eski yaşamını geride bırakmak zorunda kalan Riley’i yeni bir hayat, yeni arkadaşlar beklemektedir. Neşe, Nefret, Korku, Öfke ve Üzüntü onun zihninde yaşayan ve onun günlük hayatında ona tavsiyeler veren duygularıdır. Fakat bu yeni hayatt bazı sorunlara sebep olurlar. Neşe onu güçlü tutmaya çalışan duygusuyken diğer duyguları bu yeni hayata uyum sağlamakta sorun yaşayacaklardır.

Pazar Günü Arkadaşlarla Evde Film Keyfi Yapmak İsteyenler İçin 9 Öneri

Geliş(Arrival)

Film, dilbilimci Dr. Louise Banks ve birden çok uzay gemisiyle dünyaya iniş yapan uzaylıları anlatmaktadır. Banks neden dünyaya indiklerini öğrenmek için görevlendirilir. O da onlarla iletişim kurmanın yollarını aramaktadır. Ona yardımcı olmaya gelen fizikçi Ian Donnelly ile birlikte bu uzaylıların barışçıl mı yoksa istilacı mı olduklarını anlamaktır.

Pazar Günü Arkadaşlarla Evde Film Keyfi Yapmak İsteyenler İçin 9 Öneri

Ben, Earl ve Ölen Kız(Me and Earl and the Dying Girl)

Greg Gaines 17 yaşında olmanın sorunlarıyla uğraşan, sosyalleşmekte zorlanan bir liselidir. Liseyi görünmez bir tip olarak bitirmeyi amaçlamaktadır. Fakat annesi bunu kabul etmemektedir. Bu yüzden annesi Greg’in sınıf arkadaşı kanser teşhisi konulan Rachel ile arkadaş olmasını ister. Greg zorla annesinin bu teklifini kabul eder ve iki arkadaş arasında harika bir dostluk kurulur.

Önerilen İçerik: Mitoloji Sevenler İçin Hikâyesi Yunan Mitolojisinden Alınmış 7 Film

gramafoniğnesi
''Çünkü sadece gramafon iğnesi müziğe gerçek anlamda dokunabilir.'' 23 yıldır okumanın, tefekkür etmenin ve yazmanın peşinde... Toz tutmuş filmleri ve gramafonla tanışmış şarkıları sever.
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Samsung’un Piyasadan Çektiği Katlanabilir Telefonu Galaxy Fold Geri Dönüyor
Samsung’un Piyasadan Çektiği Katlanabilir Telefonu Galaxy Fold Geri Dönüyor

Samsung’un Piyasadan Çektiği Katlanabilir Telefonu Galaxy Fold Geri Dönüyor

Sonraki
SpaceX NASA’ya Karşı: Elon Musk NASA’dan Önce Ay’a Gidebilecek Mi?
SpaceX NASA’ya Karşı: Elon Musk NASA’dan Önce Ay'a Gidebilecek Mi?

SpaceX NASA’ya Karşı: Elon Musk NASA’dan Önce Ay’a Gidebilecek Mi?

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.