KISA VE ÖZ BİR ŞEKİLDE SİVİLCE VE TÜM LEKELERİNDEN KURTUL

Bu benim ilk blogum ondan biraz heycanlıyım ama şimdi sizlere sivilce ve sivilce lekeleri için öneriler verecegim.İnanın sivilceli olmak ne demek  çok iyi biliyorum her karşılaştıgınız kişi bak yüzüne şunu sür yüzüne çok iyi gelir bak şunu sür yüzündekiler geçer gibi sözleri çok duydum bunu kötü niyetle demeseler bile insanın içten içe modu düşüyor üzülüyor         acaba dışardan nasıl duruyor? Çok mu kötü duruyor? Diye düşünüyordum ondan bu konu hakkında çok araştırdım bir sürü dermatolaga gittim ama nereye gittiysem tam bir etkisini göremedim şimdi size kendi tecrübelerimle etkisini gördügüm bir kürü ve bir kremi paylaşıcam

Maydonoz kürü

  • YARIM DEMET MAYDONOZ
  • LİMON
  • SU

     YARIM DEMET MAYDONOZU VE BİR ADET   

     LİMONUN SUYUNU BLENDERE KOYUN VE

      ÜZERİNE BİR BARDAK SU EKLEYİN SUYU                            KENDİNİZE GÖREDE AYARLAYABİLİRSİNİZ (HER              SABAH KAHVALTIDAN ÖNCE TÜKETİNİZ )       

       

● Bu kür düzenli kullanımda sivilce ve sivilce lekesi görünümde gözle görülür bir etki göreceksiniz               2 haftada neler yaratacagına inanamıyacaksınız…         sizcede uzun zamandır geçiremediginiz birşey için büyük bir adım degil mi?                                                          Aynı zamanda eskisi gibi sivilceleriniz çıkmamaya başlayacak  ve cildiniz  ışıl ışıl parlayacak  bunu size kendi tecrübelerimle temin edebilirim.                     

  SİVİLCE LEKELERİ İÇİN

  • Madecassol
  • Bephanthol
  • Hametan

Bu üç kremi madeccasol bir damla hametanve bephanthol  yarım damla olacak şekilde elinizde karıştırın gece yatmadan önce haftada üç kez sürün   ardı ardına ve son olarakda güneş kreminizi sürmeyi unutmayın.Bu karışım cildinize ve lekelerinize iyi gelecek hem nemlenmiş olacak hem lekeleriniz gidecek sizce de çok iyi degil mi?

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

3 yorum

Yorum Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.