Çocukluğunuzu Mahfediceğim: Sihirli Annem 2

Ben ilkokul 2. Sınıfa giderken başlamıştı. Nede güzeldi. Hiç unutmuyorum pazar günleriydi yeni bölümleri. Sabırsızlıkla bekliyorduk hep kardeşlerimle. Sonra dizi bi kere daha denendi ama tutmadı. Çünkü dizideki oyunculardan hayatını kaybedenler olmuştu ve oyuncular kazık kadardılar artık. Sonra bir kızımız çıktı ve babası onun için yeni bölümlerinin çekilmesini sağladı. Bide internet dizi yaptı. Hatta bunun için Exxeni kurdu maşaallah. Sonrada gelsin Sihirli Annem’in yeni bölümleri. 

     1. Bölüm yayınlandı. Bir umut izledim. İdare ederdi. Ancak o Çilek ne Allah aşkına. Benim bildiğim Çilek ablasını sever. Bu Çilek Ceren’i boğacak neredeyse. Tamam Çilek çokbilmişti ama bu baya ablasını sevmiyo. Sihir yapıyorum ben üstünüm gibi. Ama bizim Çileğimiz mütaveziydi. Bu peri degil cadı Çilek olmuş. Ayrıca konusmasında da büyük sıkıntı var. Aşırı yapmacık. Her neyse yeni Çilegi sevmedik işte. 

       Gelelim Avni ve Suzan’a. Ya Suzan’ı ne de çok severdik. Aslında Suzan iyi durumda diyebilirim. Ama Avni olmamış sanki. Birktakım abartılar var. 

      Petüş ve Sadık başarılı. Dudu ve Eda’da öyle. Ama o Çilek olmamış arkadaş. Şu yaşımda oturdum fantastik çocuk dizisi izliyorum. Seviyorumda. Biraz daha özen sanki bu işi halledecek gibi. Umarın diğer bölümler daha güzel olurda çocukluğumuzu güzel dizisini daha da güzel hatırlarız. Aksi halde dizinin adı yanlış olmuş. Çocukluğunuzu Mahvedicem olabilirdi mesela. 

    Kim bilir belki de şimdikiler bu bölümlerini sevecekler. Ancak Çilek olmamış Çilek.

Vvvv vvvv
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Diyarbakır eğil peygamber diyarı
Sonraki
KISA VE ÖZ BİR ŞEKİLDE SİVİLCE VE TÜM LEKELERİNDEN KURTUL

KISA VE ÖZ BİR ŞEKİLDE SİVİLCE VE TÜM LEKELERİNDEN KURTUL

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.