Keanu Reeves Yakın Zamanda Marvel Evrenine Dahil Olabilir

Keanu Reeves Yakın Zamanda Marvel Evrenine Dahil Olabilir

John Wick ve Matrix gibi sinema tarihine damga vuran film serileriyle tanınan Kanadalı oyuncu Keanu Reeves, süper kahraman filmlerinden oluşan Marvel Sinematik Evreni’ne katılmaya hazırlanıyor. 

Çizgi romanlardan uyarlanan süper kahraman filmleri son zamanlarda gişede büyük başarı sağlıyor.Marvel Studios Başkanı Kevin Feige de bu başarının içerisinde Keanu Reeves’i de görmekte ısrarlı olduklarını açıkladı. Comicbook.com’a konuşan Kevin Feige, Marvel evreninde yer alması için Keanu Reeves ile birçok kez bir araya geldiklerini söyledi. Kevin Feige şöyle dedi: “Neredeyse yaptığımız her film için onunla görüştük. Keanu Reeves’e pek çok teklifte bulunacağız. Marvel Sinematik Evreni’ne ne zaman katılır ya da katılır mı bilmiyorum ama bunu yapmanın doğru yolunu bulmayı çok istiyoruz.”

Keanu Reeves Yakın Zamanda Marvel Evrenine Dahil Olabilir

Oyuncak Hikayesi’nde Duke’ü Taklit Etmişti

Keanu Reeves son olarak animasyon filmi Oyuncak Hikayesi 4’te (Toy Story 4) Duke karakterini seslendirmişti. Keanu Reeves’in, Pixar’la karakter üzerine yaptığı toplantının sonunda masanın üzerine çıkıp Duke’ün şimdiden meşhur hale gelen hareketlerini canlandırdığı belirtilmişti. Bu davranışı, bu tarz filmlerde rol almaya istekli olduğu yönünde yorumlandı.

Ünlü oyuncunun teklif hakkında ne düşündüğü ise henüz bilinmiyor.

Önerilen İçerik: John Wick’in Yönetmeninden Matrix Hayranlarına Müjde: 4. Film Geliyor

 

Nihal Zengin
İstanbul Üniversitesi TDE mezunu. Hâlihazırda yüksek lisans tezini tamamlamaya çalışıyor. Çok okur, çok yazar, az konuşur. Hoşgörünün dünyayı daha iyi bir yer yapabileceğine inanıyor.
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Yarış, Rekabet, Devlet
Sonraki
Bir İnsanı Dinlediği Müzikten Tanımak Mümkün mü?
Dinlediği Müzik Türü Bir İnsanı Tanımamızı Sağlar Mı?

Bir İnsanı Dinlediği Müzikten Tanımak Mümkün mü?

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.