John Wick’in Yönetmeninden Matrix Hayranlarına Müjde: 4. Film Geliyor

John Wick’in Yönetmeninden Matrix Hayranlarına Müjde: 4. Film Geliyor

Başrolünde Keanu Reeves’in yer aldığı John Wick serisinin 3’üncü filmi 16 Mayıs’ta vizyona giriyor. Başarılı serinin son filminin merakla beklendiği şu sıralarda John Wick 3’ün yönetmeni Chad Stahelski, sinemaseverleri memnun edecek bir gelişmeyi müjdeledi.

Stahelski, sinema tarihine damga vurmuş kült seri Matrix’in 4’üncü filminin çekileceğini iddia etti. Stahelski’nin dün Yahoo Movies UK’e yaptığı açıklamada, başrolünde Keanu Reeves’in yer aldığı ve ilk filmi 1999’da vizyona giren Matrix serisinin yönetmen kardeşleri Lana ve Lilly Wachowski’nin üçlemeye yeni bir film daha eklemek için çalıştığını söyledi.

John Wick’in Yönetmeninden Matrix Hayranlarına Müjde: 4. Film Geliyor

Matrix Evreni Genişleyecek

2017 yılında Warner Bros.’un, Michael B. Jordan’ın başrolde yer aldığı ve Zak Penn’in yazdığı yeni bir Matrix filmi çıkaracağı iddia edilmişti. Şimdiyse Stahelski, “Wachowskis kardeşler serinin devamı niteliğinde bir film çekecek ve şu sıralar üzerinde çalıştıkları bu film, beklentileri fazlasıyla karşılayacak” dedi. Wachowski kardeşlerin geçen yıl Amerika Chicago’daki üretim ofisini sattıktan sonra emekli olacağına dair söylentiler vardı.

Bunun hatırlatılması üzerine John Wick’in yönetmeni sözlerine şöyle devam etti:  “Lana ve Lilly Wachowski yönetmen koltuğunda oturmayabilir ancak filmin evrenini genişletecek bir senaryo üzerinde harıl harıl çalışıyorlar.”   Wachowski’lerden bu konuda henüz bir açıklama gelmedi ancak 20 yıllık bir seri olan Matrix’e yeni bir film çekilme ihtimali bile sinamaseverleri heyecanlandırmaya yetti. Şimdi herkes Wachowski cephesinden gelecek açıklamayı bekliyor.  

Önerilen İçerik: Avengers, Titanic’i Batırdı: En çok İzlenen 2. Film Oldu           

 

İdil Ceren Yılmaz
Gezegendeki yolculuğunun 24'üncü yılında. Atmosferde başıboş gezen hikayeleri yakalayıp insanlara anlatmak en büyük tutkusu.
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Amerikan Başkanı’nı Seçen 538 Kişi
Sonraki
Hayvanları Fark Etmeden Geçen 30 Kayıp Yıl

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.