İşe başladım

Evet bugün itibariyle işe başladım. Sabah 11 gibi iş saatim.Heyecandan kaygıdan uyuyamadım sabaha kadar.Evet çok uyuyan ben ,sabah 12 ‘de kalkan ben,saat 8’de uyandım.Sabah zaten çocuklarımın da uzaktan eğitim dersleri vardı. Düşünün 3 tane çocuk 2 tane telefon.Yani yetersiz bir eğitim. Bu konulara hiç girmiyim yoksa çıkamam. Güzel bir kahvaltı hazırladım. Güne enerjik vede tok tutması için çünkü çalışırken yemek yemeyi düşünmüyorum. Sorun,neden?Yani ilk üç ay sıkı para biriktirmek gerek.Zaten evde dura dura üç beş kilo alıyoruz.Buda benim için diyet yapma fırsatı çünkü çalışırken yemek aklıma gelmiyor. Çok özledim hareketli bir hayatı. Neyse çocuklarla vedalaştım.Sıkı sıkı tembih ettim birbirinize bakın sahip çıkın.Suyu,elektirikği boşuna harcamayın dikkatli olun ,acıkınca  birşeyler yapıp yeyin.Bilmiyorum ya üzülüyorum onlara ama bu durumu zamanla atlatacağız vede alışacağız..

Oğlum Benim çalışmama çok destek çok özeniyor ve istiyor. Güçlü olmamı, onlar için birşeyler yapabilmem onları mutlu ediyor. 

Saat 11 ve ben işe start verdim.Gayet iyi karşılandım.Çok samimi vede iyi insanlar gibi görünüyorlar ,tabi ben daha makul vede iyi bir gözlemci olmalıyım.Kimsenin gerçek yüzünü bilemeyiz.

Benim zaten en büyük sorunum çabuk güvenmek. Herkese iyi zannetmek. Ama artık daha dikkatliyim güven konusunda.Yani kendimce bir kriter belirliyorum ona uyarlarsa testi geçiyor insanlar. 

Her ne olursa olsun seviye kurmak sınır çizmek gerçekten hayır demeyi bilmek çok önemli.

Koca bir günüm çocuklarsız geçti. Hep aklımda beynimde idiler. Naptılar acaba,yemek yediler mi?üşüdüler mi?Dersler noldu kavga ettilermi vb…..

Neyseki eve geldim.Güzel bir karşılama çocuklarımdan beni merakla bekliyorlardı. Nasıl oldu anne,nasıl geçti, ne yaptın gibi vb….

Bu günlük burada bırakıyorum sizinde sormak istedikleriniz olursa seve seve cevaplarım. 

Iyi geceler diliyorum.Sevgi ,Huzur,Sağlık hep sizden alacaklı olsun😇🤍

yasemin-caglan
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Sokak Hayvanları
Sonraki
Kendi Bildiğini Okuyanlara Çözüm

İlginizi Çekebilir

kooplog'da yeni misin?
  • Kişisel akışını oluştur
  • Favori yazarlarını takip et
  • Yazılarını binlerce okura ulaştır
  • Yarışmalara katıl, ödüller kazan
Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için kaydol!
kooplog'da yeni misin?
  • Kişisel akışını oluştur
  • Favori yazarlarını takip et
  • Yazılarını binlerce okura ulaştır
  • Yarışmalara katıl, ödüller kazan
Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için kaydol!
kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.