Her zaman gülümse sen buna değersin

Herkese merhaba diyerek başlamak istiyorum.

Şuan 17 yaşındayım ve hayat bana o kadar çok şey öğretti ki..

Eğer mutlu,huzurlu,eğlenceli,popüler… bir hayata sahip olmak istiyorsan çok şanslısın ve doğru yerdesin, hadi sana kuralları söyleyeceğim dikatli oku lütfen:)

Kural 1: kimseye ne olursa olsun en özel sırlarını anlatma çünkü 2 gün sonra küsünce o insan o sırları herkese yayar kendi arkadaşlarımdan biliyorum :_)

Kural 2: asla çekingen olma, kendine güven, güçsüz durma yoksa seni çok ezerler, biri sana bi laf söylüyorsa sen ona 2 laf-mantıklı onun ağzının payını verecek- söyle. 

Kural 3: eğlenmek için sevgili yapıp ona buna nude atmayın arkadaşlar kendi yakın erkek arkadaşlarım flörtlerinin attıkları nudeleri bana gösteriyorlar, yapmayın!!

Kural 4: arkadaşınızı iyi seçin! Sizi üzen, özgüveninizi düşüren insanlara siktiri çekin onlar sizin babanızın çocuğu değil, size zarar veren insanlar onlar.

Kural 5: özgüvenli ol ama bunu egoya asla çevirme. Kararlarından emin ol kendinden emin ol!!

Kural 6: kendine özen göster, güzel giyin, bakımlı ol, makyaj yap(kendini beğenmen için ben yapınca çok mutlu oluyorum ne güzel olmuşum diyorum ve moralim düzeliyor)

Kural 7: hafta da 2 gün spor yapmaya çalış bu seni hem dinç tutar hem de fiziğini hoş gösterir ayrıca sağlığın için de çok önemli..

Kural 8: saçma sapan güzellik kalıplarına uymak için aç kalma. Ye gitsin dünyaya bidaha mı gelicez yaa 🙂 

Kural 9: eğer bir şeyi yapmak istemiyorsan onu açıkça dile getir, senin düşünclerin çok önemli

Kural 10: günlük yaz. İnanın o kadar rahatlatıyor ki.. Ben eski şeylerimi  okuyup kendime biraz sövüyorum ama yine de çok güzell

Kural 11: Vee en önemli kuralımıza geldik. Her zaman gülümse, kimsenin seni üzmesine izin verme, sen güçlü bir insansın, her şeyin üstesinden gelebilirsin, hayat sana ağır darbeler vuracak ama sen kalkıcaksın ona daha ağırlarını vuracaksın çünkü biz güçlüyüz. Unutma sen çok değerli, güzel kalpli, mükemmel bir insansın:) sen her şeyin en iyisine layıksın, lütfen asla suratını asma hep gül ve nolur iyi bir insan olmaktan asla vazgeçme:)

Kendini çok yalnız hissedersin bazen, seni çok iyi anlıyorum, ben de bazen böyle hissederim, birileriyle dertleşmek isterim eğer dertleşecek birin yoksa veya kimsenin seni sevmediğini düşünüyorsan şunu unutma

Ben seni çok seviyorum  ve dertleşmek ıstediğin her zaman bana Yazabilirsin.

(İg:dilaraaskin_)

Unutma sen her şeyin en iyisine layıksın

Ve

HER ZAMAN GÜLÜMSE 

                  SEN BUNA DEĞERSİN

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.