Bir Başka Fal; Doğduğunuz Aya Göre Seks Hayatınız!

yatan sütyenli kadın

Yaz ve kış aylarında doğan insanlar farklı kişiliklere sahip olabildiği gibi, aya göre değişen farklı istekler de olabilmektedir. Mevsimlerin yanı sıra her ayın farklı istek ve kişiliklere sahip olması, yapılan araştırmalar neticesinde belirlenmiştir. Bu araştırmalar neticesinde, doğduğunuz ay sekste aslında ne istediğiniz hakkında ipuçları veriyor.

 

yatan sütyenli kadın

Doğduğunuz Aya Göre Seks Hayatınız

Ocak

Ocak ayında doğan kişiler, sekste en fazla istekli olanlar arasında yer almaktadır. Müstehcen ve cesur tavırları ile dikkat çekmeyi başaran Ocak doğumlular, farklı tecrübe edinme konularında da isteklidir.

Şubat

Bu ayda doğan kişiler genel olarak maceracı yapıya sahiptir. Bu özellik seks hayatlarında da geçerli. Şubat doğumlu kişiler aşkta oldukça tutkuludur fakat bu tutkuyu yakalamak için pek çaba sarf etmezler.

Mart

Mart ayında doğan kişiler yatakta partneri ile vakit geçirmeyi çok severler. Duygusal olarak bağlılıkları yüksek olan Mart doğumlular, sekste de partnerinin mutluluğuna öncelik vermektedir.

Nisan

Genel olarak bağımsızlıkları ile tanınan Nisan doğumlu kişiler, seks hayatında oldukça sıcak ve tutkuludur. Mars tarafından yönetiliyor olmasının etkisi ile yüksek tutkuya sahip olmasının yanı sıra, aynı kişi veya pozisyonlardan sıkılabilirler.

Mayıs

Mayıs ayında doğan kişiler şık mekânlarda, mum ışığı ile süslenmiş şehvetli alanları tercih ederler. Sıcak bir seks ihtiyacı duyan bu kişiler seksle alakalı konuşmayı da çok sever.

öpüşen genç çift

Haziran

Mayıs ayında doğanlar gibi seksle alakalı konuşmaya bayılan Haziran doğumlular, partneri ile alakalı her konuda bilgi sahibi olmak ister. Aynı zamanda karanlıktan hoşlanmaz ve ışık altında partneri ile her pozisyonu denemek isterler.

Temmuz

Temmuz ayında doğan kişiler, kendilerinden çok karşısındaki kişiyi düşünerek davranırlar. Seks yapmak için duygusal bağa ihtiyaç duyar, âşık olduğu kişiyle sınırsız seks hayatı yaşarlar.

Ağustos

Bu ayda doğan kişiler bencil veya cömert kişiler olabilmektedir. Ağustos doğumlu kişilerin en sevmediği şey ise, yatakta ona ne yapması gerektiğinin söylenmesidir. Bu kişiler genellikle partnerini yatakta yöneten kişi olmak isterler.

Eylül

Duyguları ile hareket eden Eylül doğumlular, sekse çok fazla düşkün değildir. Orgazm olmak konusunda da pek başarılı olmayan bu kişiler, ancak sevdiği kişinin kendisini uyarmasına ihtiyaç duyarlar.

Ekim

Romantizmin doruğunu yaşayan Ekim doğumlu kişiler, seks hayatlarında da bundan vazgeçmezler. Yavaş hareketler ile partnerini memnun eder ve kendileri gibi romantik bir sevgili isterler. Saten çarşaflar, mumlar, kokular ve masaj bu kişilerin vazgeçilmezidir.

Kasım

Tutku denildiğinde ilk akla gelen kişiler genellikle Kasım doğumludur. Hayallerini gerçeğe dönüştürme konusunda usta olan bu kişilerin, sekste sınırı yoktur. Bu kişiler hayalinde bulunan fantezilerini partnerleri ile denemekten kaçınmazlar.

Aralık

Duygusal bağa en az önem veren kişiler, Aralık ayında doğan kişilerden oluşmaktadır. Seksi bir eğlence olarak görmelerinin yanı sıra, partnerinin orgazm olması ve mutlu olması için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

Ekin Temiz
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Kış Geldiğine Göre, Balkabağı Tatlısı Zamanı Geldi
balkabakları

Kış Geldiğine Göre, Balkabağı Tatlısı Zamanı Geldi

Sonraki
Türkiye’de Güzel Şeyler de Oluyor: Sürücülere Psikoteknik Test Zorunluluğu
otobüs şoförü telefon kullanıyor psikoteknik test

Türkiye’de Güzel Şeyler de Oluyor: Sürücülere Psikoteknik Test Zorunluluğu

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.