Mansur Yavaş İfşa Etti: Belediyeye Torpille Girenleri Dev Ekranda Gösterdi

mansur yavaş ifşa etti

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, kendisinin önceki döneme ait bulguları vatandaşa aktarmaya devam ediyor. Belediyeye Melih Gökçek’in veya başka birinin etkisi ile torpille alınanları dev ekrana yansıttı. Belediye meclisinde Mansur Yavaş ifşa ederken izleyenler hayret içerisinde kaldı. Yavaş, daha evvel de önceki dönem yapılan Ankapark projesi üzerinden Melih Gökçek’e yüklenmişti.

Mansur Yavaş Tek Tek İfşaladı

mansur yavaş ifşa etti

Mansur Yavaş belediye meclisinde yaptığı konuşma esnasında önceki dönem belediyeye torpille alınanları tek tek isimleri ile ifşa etti. İsim listelerini yayınladığı konuşmasında “Belki içinizden bazılarının ismi de çıkacak. Kimlerin torpiliyle işe girmiş bunlar göreceksiniz.” dedi.

Başkan Yavaş, Melih Gökçek’in ve diğer isimlerin torpiliyle işe girenlerin halen belediye de çalıştığını söyledi. “Burada isim görecekseniz ama kötü niyetle söylemiyorum, belki içinizden bazılarının ismi de çıkacak. Burada ismini gördüğünüz, hepsi şu an çalışıyor. Kimlerin torpiliyle işe girmiş bunları göreceksiniz.” dedi.

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.