Geri Kafalılık

Geri Kafalılık

Geri Kafalılık

Belki de bu hayatta en nefret ettiğim şeylerden biri, tabi ki bir çok şeyden nefret ederim bu ayrı bişi ama sanki çağın gerisinde kalmış gibi bir takım haraketler, sözler, düşünceler çok sinir bozucu buluyorum.

Benim düşündüğüm tek şey neden insanlar bu kadar gelişmeye korkuyor?

Çoğunlukla hayatımda daha çok köyümde gördüğüm,yani doğduğum yerde 3 yaşıma kadar yaşadığım ve hayatımın geri kalanında şehirde yaşadım.belki yer farklılığından dolayıda olabilir.

Her neyse bu olay her zaman canımı sıktı bir kız ve bir erkek arkadaş olamaz gibi bir takım söylemler yani bu çok saçma buldugum bir şey açıkcası ben bir kızla konuştuğum zaman illa onunla sevğili olacağım diye bir şey yok ama bazı insanlar bunu anlamıyor.

Sırf bir kızla bir yere gitmem,konuşmam ya da şakalaşmam yanlış anlaşlıyor arkadan laf atılıyor. Açıkcası bu durum çok cahilce tabi ki babası kızına bu lafları söyletmek istemez anlarım.

Kendinizi bir kız olarak düşünün  ve bir erkekle arkadaşsınız ama köy halkı ne hikmetse sizi ya sevğili sanıyor ya arkadanızdan atıp tutuyor ve adınızı çok afedersiniz O******a çıkarıyor bu durum insanı hem rencide ediyor hem de kırıyor.

Lafı çok uzatmak istemiyorum açıkçası demek istediğim şey keşke bu olaylar olmasa erkek ve kadın bireylerin eşit bir şekilde ister arkadaş ister sevgili olabileceğini öğrenseler ve arkalarından laf atıp adını çıkarmasalar.Çok yanlış bir şey fark etmeden kalp kırıyorlar ama sonra bunu iyiliğiniz için söylediklerini anlatmaya başlıyorlar.Sonra ne hikmetse suçlu olan taraf sizsiniz.

okur

Yazar: powell

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.