EXXEN’İN BAYRAMA ÖZEL ÜCRETSİZ YAYININDA NELER İZLEMELİ?

Acun Medya’nın dijital platformda faaliyet gösteren yayın organı Exxen bayram süresince ücretsiz olacak. Daha önce kuruluşunda ilk bir hafta ücretsiz yayın yapan Exxen’de çeşitler ne çok fazla ne de çok az. Kendini sürekli genişletmekte ve yeni projelerle bünyesini zenginleştirmekte olan Exxen’in rn büyük haberi kuşkusuz ki Leyla ile Mecnun dizisinin yeniden çekileceği haberi. Gerçekleşir mi, aynı tadda olur mu, tüm ekip toplanır mı ya da bir anda vaz mı geçilir bilemiyorum. Fakat ilgi çekici olduğu aşikar.

Gelelim dizi önerilerimize

1: Şeref Bey

Şeref Bey, hayatı kaosa dönen bir adamın hikayesini konu ediyor. Onur Ünlü’nün yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin oyuncu kadrosunda Haluk Bilginer, Songül Öden, Şükran Ovalı, Ertan Saban, Ecem Uzun, Ahmet Rıfat Sungar, Serhat Kılıç, Devrim Yakut gibi isimler yer alıyor.

” O romantik ve hassas olduğu kadar prensiplerine sıkı sıkıya bağlı ve son derece inatçı. Arnavutluk’tan Türkiye’ye göç eden ve en iyi aşçılar arasında gösterilen Şeref Bey bu kez yeni bir hayat için yola çıkıyor ama hiç beklemediği sürprizler ve kim bilir belki de yeni bir aşk onu bekliyor. ”

2: Gibi

Yılmaz (Feyyaz Yiğit) ve İlkkan (Kıvanç Kılınç), sürekli olarak birbiriyle didişmekte olan iki arkadaştır. En büyük özellikleri ise sıradan hayatlarını altüst edecek bir şeyler yapmayı her zaman becermektir. Küçücük olayları inanılmaz bir ustalıkla büyütür, işleri saç baş yolduracak seviyeye getirirler. Onlar her gün yaşadığımız talihsizliklerin, tuhaf olayların ve çaresizliklerin cisimleşmiş hali. Gibi dizisi, Yılmaz ve İlkkan’ın 12 farklı hikayesinden oluşyor.

3 : Hükümsüz

Hırslı ve güçlü bir kadın olan Esma, ikinci patronu olduğu babasına ait olan hukuk bürosunda çalışır. Kırılgan ama inatçı bir kadın olan Filiz ise, bir avukat adayıdır. Esma ve Filiz’in yolları bir cinayet nedeniyle kesişir.

4 : Vahşi Şeyler

Vahşi Şeyler, evlilikleri bitme noktasına gelen bir çiftin hayatına odaklanıyor. Ayrılma aşamasında olan bir çiftin hayatı, birlikte bir suça bulaşmalarıyla bambaşka bir hal alır. Suçu örtbas etmeye çalışan çift, bu süreçte birbirlerine karşı kaybettikleri heyecanı yeniden yakalar.

5 : İlginç Bazı Olaylar

35 yaşındaki İbo, hayallerinin peşinden gitmeyip ailesiyle birlikte kalsaydı neler olurdu? Ailesiyle birlikte yaşayan İbo, nişanlısı tarafından da terk edilmiştir. İbo, ailesinin kendisine uygun gördüğü hayatı mı yaşayacak yoksa kendisine yeni bir hayat inşa edecek midir?

Önerilerim dışında sosyal medya fenomenlerine ilgiliyseniz izleyebileceğiniz pek çok program ve dizi de bulunmakta.

İyi seyirler!!

ÖZGECAN YILDIZ
bir kıvılcımla başlar her şey
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
O, Artık Yaşlı Bir Adamdı!

O, Artık Yaşlı Bir Adamdı!

Sonraki
KARAKTER DÜNYALARINDA KAYBOLUŞ: FİLM LİSTESİ

KARAKTER DÜNYALARINDA KAYBOLUŞ: FİLM LİSTESİ

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.