En Baba Gün: Babaların Günü

En Baba Gün: Babaların Günü

Bugün kutsal günler sıralamasında anneler günü ile kapışacak kadar büyük günlerden biri. Üzerimizde en az annelerimiz kadar emeği olan ilk kahramanlarımızın günü; Babalar günü.  Kutsal ve mübarek bu günde eminim her birimizi babamıza alacağımız hediyeler konusunda bir endişe sardı. “Tüketim çılgınlığı ya bunlar.” diye düşünenleri bir köşeye alalım. Ya ben kendi paramı kazanmıyorum ki, babamın parasıyla mı hediye alacağımcıları da bir köşeye alalım.

En Baba Gün: Babaların Günü

Şimdi hala bu yazıyı okuyan muhterem evlat hediye seçimi konusunda yardımcı olmak çok kolay aslında bak reklamlara, bilboardlara… Kafanda bir sürü şey oluştu değil mi? Şimdi teknoloji de acayip gelişti, her keseye uygun bir sürü alternatif var.  Bir de öyle bir şey var ki hediye olarak alınmaz, satılmaz; üstelik bedava ve çok manidar. Gidin babanıza sarılın, sadece bir gün değil, ama her gün sımsıkı sarılın. Ona asıl hediye sizsiniz zaten, onlar da az şanslı değil ki size sahipler. Babanızla geçirdiğiniz her günün kıymetini bilin. Her anın, saniyenin… Onlar bizlerin kahramanı bizler ise onların umutlarıyız, unutmayın. Onlar bizden hediye falan beklemiyor zaten. Onların tek isteği bizleri mutlu görmek, yani biz de babalar gününde onları mutlu etmek için hediye alıyorsak niye her gün onları mutlu etmeyelim?

Babalar için En Büyük Hediye

Babalarınıza verilecek en büyük hediye onlara içten bir ”BABA” demek… İyi ki varlar. Hediyeydi oydu buydu bunlarla vakit bile harcamayın. En son ne zaman seni seviyorum dediniz babanıza? Ya da en son ne zaman sarıldınız? Bir gün pişman olmadan bu babalar gününde önce kendinize sonra onlara böyle bir hediye vermeye ne dersiniz?


Bu İçeriği Okuduğunuz için Önerdiğimiz İçerikler:

İlginizi Çekebilecek Faydalı Bağlantılar:


 

II.Edep
II.edep
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Raspberry Pi Modelleri
Sonraki
Raspberry Pi için Kullanabileceğiniz 4 İşletim Sistemi

Raspberry Pi için Kullanabileceğiniz 4 İşletim Sistemi

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.