Dizi Önerisi

Dizi Önerisi

Dizi Önerisi

Aslında bana göre eski bir dizi olmasına rağmen izlemeyen çok kişi olduğunu fark ettim.  Dizide dahi bir mühendis haksız yere hapse girip komplo kurulan kardeşini kurtarmak için hapishanenin planlarını ezberler

Bu dizi benim çok yüreğime dokunduğu için öneriyorum. Otizmli çocuğu olan bir aileyi ve yaşadıkları zorlukları anlatıyor. Dizi olayları daha çok çocuğun bakış açısından anlatsa da, diğer ev sakinlerini nasıl etkilediğini de ele alıyor.  Dizi şimdilik 2 sezon ve 18 bölümden oluşuyor.

Annalise bir avukattır ve aynı zamanda üniversitede ders vermektedir. En iyi öğrencileri ofisinde yanına aldıktan sonra olaylar başlar. Öğrenciler bir davanın peşindeyken Annalise’in kocasının olaya dahil olduğunu anlayıp peşine düşünce olaylar korkunç ve içinde çıkılamayacak bir kısır döngü yaratır. Dizinin 6. sezonu yakın zamanda çıktı.

Dizi 3 sezon ve  28 bölümden oluşmaktadır. Dear White people üniversite radyosunun ismidir. Samantha Brooks bu radyo programını üniversitedeki sayılı siyahi öğrencilerin sesini duyurabilmesi için kurmuştur. Dizide beyazların çoğunlukta olduğu bir okulda siyahilerin haklarını araması ve hakları için verdikleri mücadele anlatılıyor.  Dizi aynı isimli 2014 filmine dayanmaktadır.

martina-yasasever
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Acı
Sonraki
Ben Kimim?

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.