Discordbilge

DiscordBilge

Nitro nedir?

Ne işe yarar?

Aslında discordda nitro almak sadece gifli profil ve haraket eden emojileri kullanmamızı sağlar. 

Nitro Classic 4:99$:

Nitro Classic alınca size verdiği ozellikler, gifli profil ve hareket eden emojilerdir. Profilinde bir nitro simgesi olur.

Nitro boost 9:99$:

Nitro Boost alınca size verdiği ozellikler, gifli profil ve haraket eden emojilerdir. Profilinde nitro emojisi simgesi olur. Aslında bu Classicle arasındaki fark boosttur. Bu Nitro Boost size 2 boost (takviye) avantajı verir. Bu 2 boostu bir sunucuya basip o sunucuyu geliştire bilirsiniz. Istersenizde boostta satabilirsiniz

Tavsiyem nitro almak.. kararınıza kalmak bana göre güzel bir şeu bende vardı ama bitmişti güzel bir his güzel bir şey sizinde alıp bi denemenizi tavsiye ederim. Param yok veya kredi kartımda para yok yok dersenizde ztn discord size 1 aylık bi nitro deneyimini yaşatır. Ama birazcık beklemesiniz ben o 1 aylık özellikle nası güzel bir his güzel bir şey olduğunu öğredim sizede tavsiye ediyorum. Tabi dediğim gibi buna ben karar veremem isterseniz alabilirsiniz isterseniz almayada bilirsiniz. Size destek veya yardım ettiysem ne mutlu bana. Şimdiden teşekkürler takipte kalın ki daha çok şey öğrenin. Başka sorularıniz olursa discord adım BerkLOL#3103 Buradan bana dm atarak sorularınizı sora bilirsiniz.

Discord Bilge…

berklol
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Benim Deli Koşuya Çıktı!
Sonraki
Keşif

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.