bulurmusunuz insanı kelimelerden?

Kaynak belirtilmedi

Merhaba, bu benim ilk yazım olacak biraz düşündüm ne yazacağımı ama sonra içimde biriken yazma hevesini bıraktım kelimelerime, dökülsün istedim sadece, belki mısralarımda bulursunuz kendinizi belki de şairin dediği gibi ; “Ağlasam sesimi duyar mısınız, Mısralarımda; Dokunabilir misiniz, Gözyaşlarıma, ellerinizle?” çok sevdiğim bir şiirin mıslarıdır bu, kelimelerde bulurum bazen kendimi anlamlı uzun sıralı cümlelerde sizde bulur musunuz kendinizi bir başkasının kelimelerinde, mıslarında..

En büyük sorunumuz bence kelimeler ama en güzel de ifade aracı kırılan tüm kalplerin anahtarıdır bir güzel kelime belki de seven bir kalbi kıran en büyük silahtır.. Benim tarafım her zaman kalplerin anahtarı olan kelimeler oldu, öyle de olmaya devam edecek..

 Belki bir gün dokunurum mısralarımda sana kalbine, anlatmak istediklerimi yazarım saatlerce, duymak istediklerinizi bilmek istediklerinizi okursanız mısralarımı gülümseyin en güzel kelimenizi hatırlayıp.. en içten en samimi kelimenizi, benim en sevdiğim kelime çiçektir umut doldurur içimi çiçek aşığı bir insan olarak kelimenin kokusunu hissedebiliyorum.. sizin kelimeniz nedir peki?
 

şule derler
23 yaşında mısralarında kendini bulacağınız biri
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
İzmir’in En İyi Pastaneleri

İzmir’in En İyi Pastaneleri

Sonraki
İçimdeki görünmeyen öfke

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.