Bradley Cooper İle Lady Gaga Yeniden Birlikte Mi?

Bradley Cooper İle Lady Gaga Yeniden Birlikte Mi

Amerikalı şarkıcı Lady Gaga ile oyuncu Bradley Cooper’ın başrollerinde oynadığı A Star is Born filmi Ekim 2018’de vizyona girmişti. Müziklerinin yanı sıra Lady Gaga ile Bradley Cooper’ın performansıyla da göz dolduran film pek çok ödüle layık görülmüş, eleştirmenlerden tam not almıştı.

İki müzisyenin şöhretin parlak dünyası içerisinde yaşadığı tutku dolu aşkı anlatan filmde Lady Gaga ile Bradley Cooper, hayranların beyazperdede yakıştırdığı ikili haline gelmişti. HollywoodLife dergisinin iddiasına göre; Gaga ile Bradley Cooper, bir film için tekrar bir araya gelecek. Üstelik bu kez animasyon karakterlere hayat verecekler. Dergiye konuşan, ekibe yakın bir kaynağın iddiasına göre; sevilen ikili Marvel evreninde geçen süper kahraman filmi Galaksinin Koruyucuları 3 için birlikte çalışacak.

Bradley Cooper İle Lady Gaga Yeniden Birlikte Mi

İkili Gişenin Anahtarı

2021’de vizyona girmesi beklenen Galaksinin Koruyucuları 3 filminde Bradley Cooper’ın Rocket Raccoon rolünü üstleneceği, Lady Gaga’nın ise onun sevdiği kadın olan Lylla’yı canlandıracağı iddia edildi. İddia resmi kaynaklardan henüz onaylanmadı ancak dergiye konuşan ekibe yakın kaynak şöyle dedi: “İzleyiciler onları tekrar bir arada görmeyi çok ister. Yapımcılar da bunun farkında. İkili, gişenin anahtarı. Bu yüzden bir araya gelmeleri çok muhtemel.”

Önerilen İçerik: Tom Hardy’nin Venom 2’de Yer Alacağı Açıklandı: Spider-Man’li Film Yolda

Pelin Aykın
26 Şubat 1996’da İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu. 2 yıl bir gazetede çalıştı. Yazmayı, okumayı, seyahat etmeyi ve farklı renkleri tanımayı sever. En önemli özelliği ise Rock’n Roll aşığı olması.
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
21. Yüzyıl Tüketim Alışkanlıkları
21. Yüzyıl Tüketim Alışkanlıkları

21. Yüzyıl Tüketim Alışkanlıkları

Sonraki
Kansere Sebep Olabilecek 10 Yiyecek

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.