Tom Hardy’nin Venom 2’de Yer Alacağı Açıklandı: Spider-Man’li Film Yolda

Tom Hardy’nin Venom 2’de Yer Alacağı Açıklandı: MÜJDE! Venom İle Spider-Man’li Bir Film De Yolda

İngiliz oyuncu Tom Hardy, 2018 yapımı Marvel Comics’in aynı adlı karakterinden uyarlanan süper kahraman filmi Venom: Zehirli Öfke’nin başrolünde yer almıştı. Tom Hardy’nin başarılı performansıyla göz doldurduğu film, gişede 855 milyon dolarlık hasılata ulaşarak büyük bir gelir elde etmişti.

Önceki gün Sony bünyesinde geliştirilen Marvel filmi Venom’un devam filminin çekileceği açıklandı. Filmin yapımcılarından Amy Pascal, Venom 2 için yıldız oyuncu Tom Hardy’nin geri döneceğini resmi olarak açıkladı. İlk filmde de çalışan ayrıca Mr. Banks, Fifty Shades of Grey, Terra Nova gibi yapımlardan tanınan Kelly Marcel ile Venom 2’nin senaryosu üzerine çalışması için anlaşma sağlandığı belirtildi. Filmin yönetmeni henüz açıklanmazken Amy Pascal Fandango’ya verdiği röportajda filmle ilgili detayları paylaştı. Amy Pascal şöyle dedi: “Tom Hardy’nin, başka kimsenin canlandıramayacağı bu büyüleyici karakter ile geri döneceğini söyleyebilirim. Sony bu işi yaparak, bu işe hayat vererek ve kendi dünyasını yaratarak harika bir şey başardı.” Venom’un 2. filminin 2 Ekim 2020’de vizyona girmesi planlanıyor.

Tom Hardy’nin Venom 2’de Yer Alacağı Açıklandı: MÜJDE! Venom İle Spider-Man’li Bir Film De Yolda

İki Kahraman Bir Filmde

Spider-Man: Far From Home (Örümcek Adam: Evden Uzakta) filminin de yapımcılarından olan Amy Pascal, başka bir müjdeyi de verdi. Örümcek Adam ile Venom’un yakın bir gelecekte ortak düşmana karşı işbirliği yapabileceğini vurguladı. Amy Pascal herkesin bu ikiliyi, sinemada aynı anda görmek
istediğine eminim. Tom Holland (Örümcek Adamı’ı canlandıran oyuncu) ile ilgili büyük planlarımız var. Onun çalıştığım her filmde kadroda olmasını isterim. Peter Parker yani Örümcek Adam rolüyle harikalar yaratıyor. Tom Hardy ve Venom karakterleri hakkında yorum yapmak dahi gereksiz. İkiliyi
yakın zamanda bir arada görürseniz şaşırmayın. Ne de olsa Spider-Man ve Venom, bir elmanın iki yarısı konumunda; açıklamasında bulunarak iki filmin hayranlarını da meraklandırmayı başardı. Spider-Man ile Venom’u buluşturma fikrinin Captain America: Civil War; etkisi yaratıp yaratmayacağı ise merak edilen bir diğer nokta.

Söz konusu buluşma, iki Spider-Man ve iki Venom filminden sonra olacak.

Önerilen İçerik: Marvel’ın Kurucusu Stan Lee’nin Hayatı Film Oluyor!

gramafoniğnesi
''Çünkü sadece gramafon iğnesi müziğe gerçek anlamda dokunabilir.'' 23 yıldır okumanın, tefekkür etmenin ve yazmanın peşinde... Toz tutmuş filmleri ve gramafonla tanışmış şarkıları sever.
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Türklerin Eski İnancı Olan Şamanizm’den Günümüze Kadar Gelen Batıl İnançlar
Türklerin Eski İnancı Olan Şamanizm’den Günümüze Kadar Gelen Batıl İnançlar

Türklerin Eski İnancı Olan Şamanizm’den Günümüze Kadar Gelen Batıl İnançlar

Sonraki
Her İnsanın Hayatı Eşit Oranda Mı Değerli?

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.