BİZİMLE BAŞLADI BİZİMLE BİTTİ

Kaynak belirtilmedi

Ailesinden ona miras kalan öğrenilmiş çaresizlikle baş kaldıran Lily’nin tüm acılarına rağmen yeniden doğuşunun ümit ve sevgi dolu hikayesi.İçinde doğdukları aileyi seçememenin yarattığı acının üstesinden beraber gelmeye çalış Lily ile atlasın hayatlarındaki ve hayallerindeki dönüşüm hayranlık uyandırıyor . İlginç tesadüflere bezeli bu romanı okurken kendinizden bir parça bulacaksınız yüzmeye devam etmek isteyenlerin kitabı baş kaldırın ve empatinin yazıya dökülmüş hali.

 Lily pek de iyi bir aileye sahip değildir babası belli aralıklarla annesine şiddet uygular ve Lily bunu görerek büyür . Bir gün evlerinin yanındaki küçük kulübeden bazı seslerin geldiğini duyar ve orada  evsiz birinin yaşadığını fark eder o evsiz kişinin ihtiyaçlarını karşılar ve aralarında bir arkadaşlık daha sonra da bir sevgi oluşur. fakat Lily ve Atlas bazı sebeplerden dolayı uzaklaşır . Atlas Boston’daki bir orduya katılır , lily de büyüdüğü zaman işi gereği bostana yerleşir ve orada Ryle  isimli biriyle tanışır o kişiyle evlenir fakat daha sonra gördüğü şiddetten dolayı boşanır Lily hamiledir ve bu çocuğu doğurmak zorundadır.

Bu kitap benim çok hoşuma gitti çünkü Atlas ve Lily arasında çıkarın olmadığı bir ilişki var böyle masum bir şeyi okurken insanın içi kıpır kıpır oluyor. Lily’nin vermekte zorlandığı kararları okurken empati yapma ihtiyacı hissediyoruz. bizi hem masum bir aşkla hem de saf bir arkadaşlıkla tanıştırdığı için Colleen Hoover’a teşekkür ederim.

Kübra
Kübra Şentürk
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Kayıp Ruhlar Treninde Peter Pan’le Bir Gece || Tek Part
Sonraki
depresifler yanılıyor

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.