BIRTH OF A BEAUTY-Güzelliği Doğuşu-Kore Dizisi

Herkese merhaba. Bir gün boyunca oturup, inat edip ve de sıkılmadan, sonunu da tahmin ederek izleyebileceğiniz bir kore dizisi: Güzelliğin Doğuşu

Tabi ki her karakterimiz birbirleriyle bir şekilde tanışıyor. Demeden edemeyeceğim herkes herkesin dıdısının dıdısı işte.

Sa Geum-Ra şişman, kendisini kocasının ailesine adayan bir kadın. Kocası Lee Kang-Joon eşiyle sadece para için evlenen ve eşinin parasıyla yurt dışında eğitim alan bir adam. Bu evlilik yıllarca sürer. Son 7 yıl ise ayrıdırlar. Çünkü Lee yurt dışında ayrıca karısını aldatmakla da meşgüldür. Kimle mi: Onu şöhrete kavuşturacak spiker Gyo Chae-Yeon ile. 

Gyo’nun çalıştığı şirketin başında Han Min-Hyeok vardır. Aslında Ceo seçilmemiştir daha. Han aslında yasak ilişki çocuğudur. Han’ın annesi Han’ın babasından ve ailesinden kurtulmak için -ki servete kavuşsun- fabrika patlaması yaptırır. Ama Han’ın kardeşi Han Tae-hee ölmez.  Çaresiz bir çocuk olarak yolda yürürken Gyo, kardeşi ve babası ile karşılaşır. Evlatlık edinilir.

Sa kilolu olduğu için estetik yapan yarışmaya başvurur. Ama Gyo ve Lee birlikteliğini öğrenince çekilir. Ve bir tartışmada öldürülür. Ama ölmez. Yarışma programında ameliyatları yapan Gyo’nun ve Tae’nin kardeşi. Sa Tae’yi bulur ve estetik olur. Küllerinden Sara doğar. 

Tae ve Sara bir olup intikam almaya çalışırken birbirlerine aşık olup aşklarını yaşatmak için mücadele ederler sonrasında. 

Tae ve Sara’nın sevginin gücüyle travmalarını iyileştirmeleri, başkalarından birbirlerini korumaya çalışmaları hoşuma gitti.

İzlemenizi tavsiye ederim. Ben keyif aldım. 

Dizinin sonu: İyiler kazanır.

Şeker Yumağı
Başkaları için kendinizden vazgeçmeyin:)
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
PlayToEarn Türkiye Topluluğu
Sonraki
YAŞAMIN DOĞAÇLAMA SENFONİSİ

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.