BEHİND HER EYES DİZİ YORUMU

Selaaamlar! Umarım keyfiniz yerindedir.Bugün çok beğenilen ve şahsen benim de bayılarak ve şok geçirerek izlemiş olduğum Netflix tarafından 17 Şubat 2021 günü seyirci ile buluşturulmuş psikolojik gerilim dizisi olan Behind her Eyes’dan bahsedeceğiz.

İşte dizimiz hakkında detaylar…

Olayımız 4 ana karakter etrafında dönmektedir.Bunlar:Psikiyatrist David,onun eşi Adele,psikiyatrist David’in yanında çalışan Louise ve Adele’nin arkadaşı Rob‘dur.Başta herşey normalmiş gibi görünsede dizi sizi zamanla bilinmeyenlere doğru sürüklemekte.

Dizinin bazı kısımlarında FlashBack (Geri Dönüş) yapılmaktadır.Bu flashbacklerde ise Adele ile klinik arkadaşı Rob’un anılarını görmekteyiz.Aslında tüm olayın başlama sebebi bu olduğunu söyleyebilirim.

İlk başta Psikiyatrist David,Louise ve Adele arasında olan bir AşkÜçgeni gibi görünsede dizimiz içinde derin gizemler barındırmakta.

Dizide Astral Seyehat ve Lucid Rüya gibi konular bulunmakta.Açıkçası benim diziye başlama sebebim bu konulardı.Çünkü günümüzde Astral Seyehat,Lucid Rüya kısacası parapsikolojinin dalları çok fazla bilinmemekte.Ve bununla beraber bir diziye konu olması insanı sevindiriyor.

Uzun zamandır beni sonu ile ”yok artık” dedirtecek diziler izlememiştim.Sizde benim gibi hayretler içinde bir son izleyeceğiniz dizi arıyorsanız Behind her Eyes kesinlikle bunun için harika bir dizi.

Daha fazla detay vermemek istiyorum,sadece dizinin önemli kısımlarına değindim.

Sevgilerle….

Theeylul13
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Kimin Ben
Sonraki
Mutlu olmaktan ve Yalnızlıktan korkma!

Mutlu olmaktan ve Yalnızlıktan korkma!

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.