터치 – Touch

터치 - Touch

터치 - Touch

Kusurlu makyaja dayanamayan bir makyaj sanatçısı ile şarkıcı olmak için yıllarını adamış bir genç kız arasında geçecek olan aşk hikayesine hazır mısınız?

Dizini ilerleyen bölümlerinde makyaj sanatçımız borç batağına batacak ve genç kızımız başına gelecek olan kötü olaylardan sonra şarkıcı olmaktan vazgeçip içinde saklı olan makyaj sanatçısını keşfederek çaylak bir makyaj sanatçısı olmaya karar veriyor.

Tabi makyaj sanatçımız zor günler geçirirken elinde olan her şeyi de kaybeder ve sıfırdan başlamak zorunda kalır.

Meşhur ve ünlü yerlerde hizmet vermeye alışkın olan makyaj sanatçısı Cha Jung-Hyeok zamanla yeni durumuna alışır ve ortama ayak uydurur.

Zamanla eski gücüne sahip olur . Çaylak olan makyaj sanatçımızda Han Soo-Yeon da baş  makyaj sanatçısı olarak  diziye son verilir.

Evde kalmanın zor ve sıkıcı olduğu bu zamanlarda eğer ki Kore dizilerine merakınız var ise izlemenizi öneririm. Bu sektörde ben de varım diyen Güney Kore bunu Oscar Ödüllerinde ispatladığını düşünüyorum.

Are you ready for the love story between a make-up artist who can’t stand imperfect makeup and a young girl who has devoted years to becoming a singer?After the bad events that will happen to her, she decides to give up being a singer and become a rookie makeup artist by discovering the makeup artist hidden in her.Of course, our makeup artist loses everything he has while he’s going through a hard time and has to start from scratch.The make-up artist Cha Jung-Hyeok, who is used to serving in famous and famous places, gets used to his new situation and adapts to the environment over time.In time, he will regain his strength . Han Soo-Yeon, a rookie makeup artist, ends the series as the lead makeup artist.If you are interested in Korean TV shows, I suggest you watch them at these times when staying home is difficult and boring. I think South Korea, which says I’m in this industry, proved it at the Oscars.

kirazahsen
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Korona Hayatını Çalıyor Gibi Hissediyor musun?
Sonraki
Yalnızlığın Ritmi -3-

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.