Black Widow Filmindeki Büyük Sır

Aslında 1 Mayıs 2020 tarihinde vizyona girmesi gereken fakat virüs yüzünden 7 Mayıs 2021’e ertelenen Black Widow filmi ile geçmişi yıllardır saklanan Natasha Romanoff ‘un hakkında daha çok şey öğrenebilme fırsatı yakaldığımız için çok büyük heyecanla bekleniyor. Film Black Widow yani tam adıyla Natalia Alianova Romanova’nın geçmişinde yaptıklarıın bedelini ödemesi ve bu sırada yaşadığı büyük maceraları ele alıyor. Filmde birçok yeni karakter tanıyacağız ve bunlardan biri de Red Guardian. Peki bu Red Guardian kimdir?

Red Guardian, Marvel Comics tarafından yayınlanan Amerikan çizgi romanlarında görünen birkaç kurgusal süper kahramanın adıdır. Kaptan Amerika’nın Sovyet eşdeğeri olarak yaratılmış bir kimliktir, ancak kullanımı Sovyetler Birliği’nin çöküşünden sonra da devam etmiştir. Ama biz bunu sormadık, gerçekte kim olduğunu istiyoruz derseniz hadi daha derine inelim.

Red Guardian’ın gerçek ismi Alexei Shostakov’dur. Asıl sorun da burada başlıyor.Alexei Natasha’nın neyi?

Red Guardian’ı pek çok yerde gördüm.Black Widow romanında, Marvel Şampiyona oyununda, Marvel Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey kitabında ve tabii ki de film fragmanında. Her birinde farklı gözüküyor. Kardeşi, babası, sevgilisi ve kocası. Google’da onun hakkında pek bilgi yok çünkü filme spoiler olmasını istemiyorlar.Fakat farklı kaynaklarda farklı pozisyonda olduğu için benim düşüncem filmde de farklı bir pozisyonda olacağı yönünde.

April0133
Subscribe
Bildir
1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Dijital Okuryazarlık Becerisi – Nasıl İyi Bir Dijital Okuryazar Olunur?

Dijital Okuryazarlık Becerisi – Nasıl İyi Bir Dijital Okuryazar Olunur?

Sonraki
Etkili İletişimin Stratejileri Nelerdir?

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.