YouTube'dan Yeni Adım: YouTube Premium

YouTube’dan Yeni Adım: YouTube Premium

YouTube Premium Nedir? Nasıl Alınır?

Son zamanlarda YouTube Premium ismi sıkça duyulmaya başlandı. Bizler de siz okuyucularımızı bilgilendirmek adına ufak bir yazı hazırladık.

 

YouTube'dan Yeni Adım: YouTube Premium

YouTube Premium Nedir?

YouTube Premium nedir? Eskiden YouTube Red vardı bilirsiniz. YouTube Premium ile YouTube Red içeriğinin yanı sıra, YouTube Müzik ve YouTube Originals erişimi de ekleniyor. Şunu söylemek gerekli; YouTube Premium henüz ülkemizde kullanılamıyor. Ülkemizde kullanılabiliriği aktif oluncaya kadar bu yazımızla YouTube Premium hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

YouTube Premium’un Avantajları Nelerdir?

YouTube Premium satın aldığınızda reklamsız video izleyebilirsiniz. Ayrıca video indirme özelliğine de kavuşuyorsunuz; kalitesiz video indirme sitelerinde dolaşmanıza gerek kalmıyor. Bir çok kişinin kullanmak isteyip de kullanamadığı arka planda oynatma özelliği ile de YouTube üzerinden müzik dinlemek kolaylaşıyor.

YouTube Originals Diye Bir Şey Duydum?

“YouTube Originals ne yahu?” diye soracak olursanız da hemen cevap verelim. YouTube Originals ile YouTube’a özel dizileri ve filmleri izleyebileceksiniz. Benzer bir özellik Netflix’te de mevcut. Dizilerin ve filmlerin tam listesine bu linkten ulaşabilirsiniz. YouTube Originals

YouTube'dan Yeni Adım: YouTube Premium

Nasıl YouTube Premium Alabilirim?

Bu kadar özelliği olan YouTube Premium şu anda aylık 12$’dan alınabiliyor. Ülkemizde henüz aktif olmadığı için VPN ile alım yapabilirsiniz fakat bu yöntemi tavsiye etmiyoruz çünkü satın alımı yapsanız bile VPN açık olmadığı sürece YouTube Premium özelliklerini kullanamıyorsunuz. Bizim sizlere tavsiyemiz YouTube Premium’un ülkemizde aktif olmasını beklemeniz.

”Siz de Türkiye’nin bilgi kaynağına ulaşmak ve daha fazla blog ve dijital medya içeriklerini okumak için blogdefteri.com‘u ziyaret edebilirsiniz.”


 

yazar

Yazar: Rifleman

Blog YazarBlog Okur

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.