Ufak Tefek Alınmacalar

Ufak Tefek Alınmacalar

 

Ufak Tefek Alınmacalar

Olağan gücümüzle saldırdığımız her şey bizden iki katı öcünü alıyor. Çok uzun zamandır bu evrenin içinde varoluyor,bu yeryüzünde hayatımızı sürdürüyoruz. Ama kıymetlerinden yararlandığımız bu tabiata şükranlarımızdan ziyade nefretimizi kusuyoruz. Ona aykırı olan ne varsa yapmaya kalkışıyor ve onu alt ettiğimize dair garip bir yanılgıya varıyoruz. Oysa dönüp baktığımızda uzun suredir oynadığımız bu oyunda galip gelmemiz bile onun izin verdiği sınırlar üzerinde.

Bu virüsün, Dünya’yı en azından bir süreliğine bizim gazabımızdan kurtarmasından ve ona derin bir nefes aldırmasından o kadar memnunum ki. Çoğu insan bunu söylediğimde garip bir şekilde suratıma bakıyor ve kaç insanın öldüğünden haberin var mı? Sorusunu yöneltiyor. Biliyor musunuz haberim yok ve haberim olması içinde bir neden yok.

Çok basit tedbirlerle bu virusten korunabileceğiniz anlatılıyor size ve bunu bile dikkate almayıp devam ediyorsunuz yaşamınıza . Yaptığınız hataların sonuçları var ve bu hayatın bir gerçeği. Hatalarımızın bedelini ödüyoruz. Bu tek Çin’den kaynaklı bir sıkınti değil bunu bilerek hareket etmeliyiz. Karantinadan çıktığımızda kavuşacağımız doğaya,evrene bir kez daha en içten teşekkürlerimizi ona zarar vermeyerek gösterelim;)

Sağlıklı beslen,temiz ol,evde kal!

Dörtdörtlükorganizasyon
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Kancalı Düşman
Sonraki
Heyhat!

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.