SimCity Buildlt Taktik & Rehber

SimCity Buildlt

SimCity Buildlt Oyun İçeriği Nedir? Ücretli Mi?

Simcity Built oyunu oynayabilmek için bir ücret ödemenize gerek yok. SimCity Builtdlt oyununu android telefonunuzdaki Playstore üzerinden indirip oynamaya başlayabilirsiniz. Oyuna giriş yaptığınızda şehir danışmanı Eva yönlendirmeleri ile oyunda sizin rehberiniz olacak.

SimCity Buildlt

SimCity Buildlt Oyun Taktik & Stratejileri Neler?

SimCity Buildlt oyununa yeni başlayanlar için Level 1 -3 arası uygulayabileceğiniz bazı taktik ve stratejileri  paylaşacağım.

  1. Oyuna dair önereceğim ilk taktik şehrin ana yollarını oluşYol oluşturabilmek için parmağınızla çizmelisiniz.
  2. Oyunda şehir danışmanı Eva sizden SimCity Buildlt nüfusunu arttırmanızı isteyebilir. SimCity Buildlt kalabalıklaştırmak için uygulamanız gereken strateji ise yerleşim bölgesi oluş Apartmanların inşaasını tamamlamak için inşaat materyallerine ihtiyacınız olacak. Bunun için izlemeniz gereken strateji SimCity Buildlt içinde Building Supplies Storeları açmaktır.İzlediğiniz bu strateji sayesinde inşaat malzeme toplayarak Apartmanların inşaalarını bitirebileceksiniz.
  3. SimCity Buildlt sakinleri Simsler karanlıkta kaldıklarında korkabilirler.Simsleri karanlıktan kurtarmak için izlemeniz gereken strateji ise wind power Plant yani rüzgar gücü fabrikaları inşaa etmek.
  4. Apartmanları inşaa ederken metale ihtiyaç duyabilirsin. Metal ihtiyacını karşılamak için izlemen gereken strateji ise Small Factory açmak.
  5. SimCity Buildlt sakinleri Simslerin su talep edebilirler. Su talebini karşılamak için izlemen gereken strateji ise Water Tower yani su kulesi inşaa etmek.
  6. SimCity Buildlt için önereceğim bir taktik ise komşu SimCity’i ziyaret ederek material toplamak.
  7. SimCity Buildlt sakinleri Simsler fabrikaların gürültüsünden rahatsız olabilirler.Simsleri gürültü kirliliğinden kurtarmak için uygulamanız gereken strateji small factoryleri apartmanlardan uzağa konumlandı
  8. SimCity Buildlt kazancınızı arttırmak için uygulamanız gereken strateji yatıırımcılardan gelen teklifleri kabul ederek small factoryden topladığınız metalleri satmak.
  9. SimCity Buildlt şehirinde Simsler yeşil alana ihtiyaç duyabilir. Simslerin yeşil alan talebini karşılamak için izlemen gereken strateji ise apartmanların yakınına parklar inşa etmektir.

SimCity BuildIt PC Üzerinden Oynanır mı?

Bu konuda birkaç yöntem okumuş olsam da net bir bilgim yok maalesef.

SimCity Buildlt oyunu ile ilgili taktik ve stratejileri sizlere iletmiş iken oyunu https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.game.simcitymobile_row&hl=tr üzerinden indirebilirsiniz.

İrem Surel
Subscribe
Bildir
1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Ay’ın 900 Yıl önce neden kaybolduğu sonunda açıklandı

Ay’ın 900 Yıl önce neden kaybolduğu sonunda açıklandı

Sonraki
AK Parti Seçim Olsa Kaybeder Mi?

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.