WWE, Sasha Banks ve Naomi’nin Greviyle İlgili Açıklamayı Yayınladı

WWE, Sasha Banks ve Naomi'nin Greviyle İlgili Açıklamayı Yayınladı

Pazartesi Gecesi Raw’da Kadınlar Takım Şampiyonlarının durumunun nasıl bozulduğunu söylediklerine dair bir açıklama yayınlandı.

16 Mayıs Pazartesi Gecesi Raw bölümünde, gösteriden önce hem Sasha Banks hem de Naomi’nin ayrılmalarına neden olan bir şey oldu. Her iki kadın da birden fazla kez şampiyon olmakla kalmıyor, aynı zamanda şu anki Kadınlar Takım Takımı Şampiyonu. Gösteri sırasında, Sasha ve Naomi’nin kreatifle ilgili sorunları geride bıraktıklarına dair bir söylenti dolaştı, kısa bir süre sonra, Twitter’da Fightful’dan Sean Ross Sapp tarafından doğrulandı.

Ana etkinlikten önce, WWE ne olduğunu söyleyen kendi açıklamasını yayınladı. “Sasha Banks ve Naomi bu öğleden sonra arenaya vardıklarında, bu geceki Pazartesi Gecesi Raw’ın ana etkinliğine katıldıkları konusunda bilgilendirildiler” dedi. “Yayın sırasında, ellerinde bavullarıyla WWE Yetenek İlişkileri Başkanı John Laurinaitis’in ofisine girdiler, takım şampiyonluk kemerlerini masasına koydular ve dışarı çıktılar.”

Açıklamada, kadınların “etiket takımı şampiyonu olarak yeterince saygı görmediklerini iddia ettikleri” de anlatıldı.

“Maçın provasını yapmak ve maçlarını kurmak için sekiz saatleri olmasına rağmen, geçmişte bu kişilerle hiçbir sonucu olmayan maçlar yapmış olmalarına rağmen, iki rakibiyle ringde rahatsız olduklarını iddia ettiler. Pazartesi Gecesi Raw bir senaryodur. karakterlerinin sözleşmelerinin gereklerini yerine getirmesi beklenen canlı TV şovu. Bu geceki ana etkinliği reklamı yapıldığı gibi gerçekleştiremediğimiz için üzgünüz.”

Başlangıçta, Bianca Belair’in Raw Kadınlar Şampiyonası için bir numaralı yarışmacıyı belirlemek için Banks, Naomi, Asuka, Becky Lynch, Doudrop ve Nikki A.S.H’nin yer aldığı ana etkinlik için altılı bir mücadele planlanmıştı. Bu, Lynch ve Asuka arasındaki tekler maçına dönüştü ve Asuka zirveye çıktı.

Fightful tarafından Naomi’nin maçı kazanması gerektiğinin bildirilmesi, ancak Banks’in Vince McMahon ile kreatif yönü hakkında bir toplantı yaptığını ve geri adım atmadığını bildirdiği için burada ilginçleşiyor.

Bu, yıldızların karakter çalışmaları konusunda kreatiflerle anlaşamamaktan vazgeçtikleri ilk sefer değil, en önemlisi “Stone Cold” Steve Austin’in 2002’de King of the Ring eleme maçında Brock Lesnar’a kaybetmesiydi.

Austin, şirketi kurmak için çok şey yapmış biri olarak kendisine düzgün davranılmadığına inanıyordu ve herhangi bir heyecan ya da büyük bir his olmadan bir maç yapmak istemiyordu, bu yüzden neredeyse bir süreliğine ayrıldı. yıl. McMahon televizyona çıktı ve o sırada ayrıntılara girmeden Austin’in “topunu alıp eve gittiğini” söyleyerek anlatının önüne geçti.

berkekim.writer
Merhabalar ben Berk. Bir e-kitap içerik üreticisiyim. E kitaplarıma idefix ve D&R üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Sizin için buraya bağlantı bırakıyorum. https://www.idefix.com/yazar/Berk%20Ekim
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Xbox Bu Ay 3 Ücretsiz Oyun Veriyor!
Sonraki
1 SENEDE NELER DEĞİŞMİŞ BENDE NELER

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.