Shifting ve script nedir? Nasıl yapılır?

Öncelikle bu bilgileri çok yerden araştırıp da yazıyorum yanlış olma ihtimalleri çok düşüktür.

 Shifting nedir?

Shifting, gerçeklik değiştirmek demektir. Bulunduğumuz yaşamdan sıçrama yaparak bir nevi paralel evren seyahati yapar ve farklı bir insan olarak hayatınızı yaşarsınız. Ama hayatınızın tamamını sıçrama yaptığınız kişi olarak yaşamazsınız. Orada yalnızca belirli bir süre vakit geçirebilirsiniz.

Lucid rüya veya astral seyahat değildir.

Shifting yaparak istediğiniz her yere gidebilirsiniz. Hogwarts’a, bir anime’ye, bir filme ya da daha birçok yere gidebilirsiniz.

Korkmanızı gerektirecek hiçbir şey yok. Bir büyü ya da ritüel değildir. Sadece kendinize güvenin.

Shifting nasıl yapılır?

Shifting metotlar sayesinde yapılır. Birden fazla metot vardır. Metotların bazılarını uyuyarak, bazılarını uyumadan yaparız. En önemlisi shifting yapacağımıza inanmalıyız.

Script nedir? 

Script, gitmek istediğiniz gerçeklikteki sizi anlatan yazıdır. Bunu kağıda ya da tabletinizin, telefonunuzun not kısmına veya herhangi bir yere yazabilirsiniz. Script’le boyunuzu, kilonuzu, dış görünüşünüzü, kişisel özelliklerinizi, adınızı, yaşınızı ve daha birçok şeyi değiştirebilirsiniz.

Bekleme odası nedir?

Bekleme odası istediğiniz gerçekliğe gitmeden önce bekleyeceğiniz yerdir. Bekleme odanızı scriptinize yazarak kendiniz oluşturabilirsiniz.

Örnek olarak, bekleme odam bir kapı olacak, şelale olacak veya bir orman olacak şeklinde yazabilirsiniz. Yaygın olarak herkes bekleme odasını kapı yapıyor ve siz de kapı yaparsanız anlamanız daha kolay olur.

Bekleme odanıza geldiğinizden emin olmak için kahve kokusu, toprak kokusu ve diğer kokular, piyano sesi veya gitar sesi duyacağım gibi şeyler yazabilirsiniz.

okur

Yazar: Melodie

Blog Okur

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.