SHİFTİNG REALİTY

Son zamanlarda özellikle TikTok uygulamasında meşrulaşmış hale gelen ve gençlerin dilinden düşmeyen SHİFTİNG nedir?

Türkçe anlamı değişen demek olan shifting bir nevi paralel evrenler arası yolculuktur.Kısaca paralel evreni özetlemek gerekirse;BigBang(Büyük Patlama) sonrasında sonsuz tane alternatif evren yani paralel evrenler oluşmuştur.

Aslında bu evrenlerin her birinde siz de varsınız.Birinde sıradan bir insan özelliklerine sahipken birinde doğaüstü güçlere sahip olabilirsiniz.”Hadi oradan!” dediğinizi duyar gibiyim.

Hiç hayal ettiniz mi?O hayranlıkla izlediğiniz,okuduğunuz filmlerin,kitapların içindeki evrene gitmeyi.Ettiyseniz sizi mutlu edecek bir haberim var.O çok istediğiniz evrene,evrenlere gidebilirsiniz.

Bunu da zihninizle yani düşünce gücüyle gerçekleştirebilirsiniz.Şunu sakın ama sakın unutmayın insanoğluna verilmiş en büyük nimet zihnidir.Öyleki onun sayesinde düşünüp karar verirsiniz onunla rüyaler görüp hayaller kurarsınız.

Gitmek istediğiniz gerçeklik kurgusal veya kendi gerçekliğiniz olabilir.Kurgusal evrenler;diziler,kitaplar,filmler… Olabilir.Kendi gerçekliğiniz ise tamamen sizin yarattığınız bir evrendir.

Bunun için ise gerekli olan tek şey script.Script, sizin gideceğiniz evrende yaşayacaklarınızın,olmak istediğiniz kişinin/kişilerin yer aldığı bir yazılı kağıttır.İsterseniz bilgisiyarınıza,telefonunuza veya kağıda yazıp kaydedebilirsiniz.

Şimdilik diyeceklerim bu kadar ama şimdilik:)

Theeylul13
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Motivasyon İçin 6 Öneri
Sonraki
DÜNYANIN EN TEHLİKELİ CANLISI: İNSAN

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.