PUBG 2 BAMBAŞKA BİR DENEYİM SUNACAK

Milyonları kasıp kavuran PUBG, 2021 yılına bomba gibi başlayacak. Yeni sezon etkinliklerinin yanı sıra geliştirici ekibin PUBG 2 üzerinde çalıştığı ortaya çıktı.PUBG’nin geliştiricisi bir anda tüm dünyada Battle Royale oyun türünün popülerleşmesini sağlamıştı. Uzun zaman buglarına rağmen rağbet gören PUBG, artık akıcı ve sorunsuz bir deneyim sunuyor. PC ve konsolların yanı sıra mobilde PUBG Mobile ile boy gösteren oyunun yenisinin geleceği ortaya çıktı. PUBG 2 olarak lanse edilmesi beklenen bu oyunun 2021 yılının sonlarına doğru duyurulacağı söyleniyor.

PUBG 2 yıl sonuna doğru duyurulabilir

Geliştirici ekibin ayrıca The Callisto Protocol adında yeni bir oyununun da olacağı iddia ediliyor. İddialara göre The Callisto Protocol isimli bu oyun PUBG evreninde geçecek. Aynı Titanfall evreninde geçen Apex Legends benzeri yeni bir oyun daha yakında görebiliriz.

Şimdilik geliştirici ekipten resmi bir duyurunun gelmediğini belirtelim. Muhtemelen 2021’in sonunda düzenlenecek olan The Game Awards 2021 etkinliğinde PUBG 2 veya The Callisto Protocol’un duyurusu yapılacak.Yine Battle Royale türünde olacak olan bu iki oyun, optimizasyon konusunda da başarılı olacak. PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S konsollarının yanı sıra mobil için de gelmesi beklenen yeni oyunlar bakalım serinin ilk oyununun başarısını yaklayabilecek mi?

muhammed-kaya
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
SABAHA GİREREKEB
Sonraki
Yaşlandıkça insanların karakterleri nasıl değişiyor?

Yaşlandıkça insanların karakterleri nasıl değişiyor?

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.