PARALEL EVRENE GEÇİŞ (SHİFTİNG)

shifting ne demek?

onu anlatıyım. Shifting gerçekliği değiştirmektir. bir nevi paralel evren seyahati yaparsınız ve farklı biri olarak yaşarsınız. Orada sadece belirli bir süre geçirebilirsiniz. paralel evren sonsuzdur. Düşünün sonsuz bir dünyadasınız istediğiniz kişi olabiliyorsunuz bir doktor ,  mimar , cumhurbaşkanı , ölümsüz biri , yada birinde ölüsünüz. Hayatta bazı kararlarımız vardır mesela siz bir işe karar vermeniz lazım ve mimarlık ve mühendislik arasında kaldığınızı düşünün en sonunda karar verip mühendis oldunuz

siz mühendisi seçtiğiniz için paralel evren de mimar olarak gidersiniz çünkü aklınızın bir köşesinde o vardı. Seçemediğiniz yolu paralel evrende tamamlıyorsunuz. Ama bu evren sadece kararlardan oluşmaz , cinsiyetinizi seçemezsiniz. kısaca shifting başka evrende ki bir yaşama atıyor sizi.

Shifting kimler yapabilir?

bunun için bir şart yoktur küçük büyük herkes yapabilir sadece hayal yeteneğiniz geniş çaplı olmalı

geçelim shifting nasıl yapılır ? shifting methodları nelerdir ? shifting methodları denilen şey shifting tekniğidir. shifting yapmak bir çok metod vardır hepsini anlatmaya gerek yok en çok kullanılanları yazarım  konuyu daha iyi kavrayın ki mantığı öğrendikten sonra kendinize uygun teknik oluşturun.

EN ETKİLİ METHODLAR

1- Alarm çalıp uyandıktan sonra 5dk falan bir şey ile uğraşın, hacet falan giderin.

2- Uykunuzu tamamen kaçırmadan yalnızca hafif ayılacak biçimde bunu yapın.

3- Yatağa dönüp uzanın ve gözlerinizi kapatın.

4- Karanlığın için up uzun, çıka çıka bitiremeyeceğiniz bir merdiven hayal edin ve yavaşça merdivenlerden çıkmaya başlayın.

5- Bir merdiven çıkarken nefes alın, diğer merdiveni çıkarken nefesinizi verin. Bunu yaparken de bedeninizin gevşediğini ve rahatladığınızı düşünün.

6- Çok fazla rahatladığınızda ve çok fazla uykunuzun bastırdığı anda merdivenin sonuna geldiğinizi hayal edin.

7- Karşınızda bir kapı var. Kapıyı yavaşça açın. Kapıyı açarken içeriye filmlerde olduğu gibi yavaşça ışık girmeye başlıyor. Biliyorsunuz ki kapıdan geçtiğiniz anda artık siz, siz değilsiniz.

8- Kapıdan yavaşça geçin. Geçerken istediğiniz özelliklere sahip ve istediğiniz hayatı yaşayan bir gerçekliğe geçtiğinizi düşünüp buna inanın.

yukardaki methodları aldığım sayfa

http://www.gizlitarikat.com/shifting-nedir-shifting-nasil-yapilir-gercek-mi/

SHİFTİNG DOĞRU BİR ŞEY Mİ ?

Shifting bana göre doğru değil. insanlar kendi hayal dünyasında yaşamaya ve hiç olmayan  bir dünyanın peşinde koşuyorlar kendi istediklerini istiyorlar özellikle gençler filmlere dizilere gidip orda ki hayatı yaşamak istiyorlar. Bana kalırsa gerçek hayattan asla kopmamak doğru geliyor şahsen ben bunun beyninizi inandırmakla alakalı bir şey olduğunu düşünüyorum inandırırsanız istediğiniz rüyayı görürsünüz. Çok karşıma çıkan bir konuydu bende araştırmak istedim umarım merakınızı gideren bir yazı olur denemekte özgürsünüz iyi hayatlar güzel okuyucularım 🙂

ahsen-demir
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
BÖLGE BAZLI VAKA SAYILARI
Sonraki
Frida Kahlo Kimdir ?

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.