Atakan Ütopik mi?

Atakan Ütopik mi?

Atakan Ütopik mi?

      Son günlerde medyanın gündemin de olan hatta vazgeçilmezi olan  Atakan Kayalar… Bu konu hakkında çok yorum yapmak istemiyorum çünkü bana göre Atakan, son dönemlerin hastalıgı olan postmodern görgüsüzlük örneği… 

Evet bu durum alışılmışın dışında olağanüstü bir durum ve doğru bir şekilde üzerine gidildiğinde, belki de gerekli eğitimi verebildikten sonra Atakan’ın başarılarını hep birlikte alkışlayabiliriz fakat bu yaşta ki bir çocuğun  bu denli göz önünde olması ,sen mucizesin , sen farklısın… Gibi çocugun psikolojisini iyi etkiledigini düşünmemiz de ne kadar doğru?.. 

Şuan kendini üstün görmesi hocaların anlatacaklarını ben zaten biliyorum bana yetemiyolar diyorsa bi üst level ne bilemiyorum. Ve bu şekilde Atakana İyilik yapıldığını sanmaları çok gülünç. Ve şu var ki umarım hakettiği egitimi alır ama bu Atakanın bahsettigi eğitim değil!..

Atakan’a eğitim hayatında başarılar diler umarım beni ve benim gibi düşünen insanları yanıltır. Ailelerden de ricam çocuklarını Atakanla kıyaslamamaları … Ve sadece tek Atakan’ın olmadığı binlerce çocuğumuz var Atakan gibi bunu da unutmayalım her çocuk bir bilgi yüküdür bu sizin onu nasıl ortaya çıkardığımızla ona verdigimiz egitimle alakalı oldugumuzun da bilincinde olmamızda fayda var.

Simurgca
Subscribe
Bildir
2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
EQ Emotional Quotient
Sonraki
Beni Ayakta Tutan Ben Değilim, Biliyorum.

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.