NASA Yaa… Bir Gecede Burçsuz Kaldık

burçlar değişiyor

Burçlar Değişiyor

Yakın dönemde tüm dünya da tartışmalara neden sebep olan burçlarla ilgili yeni bir tartışma konusu başladı.Bu sefer tartışmaya büyük abi NASA geldi.

NASA’dan yapılan açıklamaya göre artık 12 değil 13 burç olacak. Hepimizin hemen hemen ayda bir kez sadece meraktan da olsa açıp okuduğumuz burç yorumlarının doğruluğu bir kenara okuyanı çok.. Hatta bu yorumlara göre hayatını dizayn edenler bile var. Gel gelelim yapılan son açıklamalar burç meraklılarını biraz şaşırttı.

burçlar değişiyor

On İki Değil On Üç

NASA astronomi ile astrolojinin karıştırılmaması gerektiğini söyledi. Astrolojiyi bir bilim olarak görmeyen NASA’nın yayınladığı bir yazıya göre burçlar bilimsel sonuçlar değil. Eğer burçlar bilim alanına girmiş olsalardı hali hazırda 12 değil 13 burç olacağını söyledi. Buna dayanak olarak ise yıldızların hareketlerinin ve Dünya’nın ekseninin değiştiğini sundu. Burçların yaklaşık 3 bin yıl önce hayatımıza girdiği varsayılıyor. Aradan geçen 3 bin yıldan sonra artı bir burcun eklenmesi haliyle insanları şaşırtıyor.

NASA: Safları Sıklaştırın Yılan Burçları Geliyor

Oluşturulacak yeni astroloji rehberlerine göre artık yeni bir burcumuz var. Adı ise Yılan Burcu. İnsanlar buna ne derler bilinmez ama adı bile ürkütmeye yetiyor. Üstüne üstlük bu yeni burcun gelmesi ile diğer burçların da başlangıç ve bitiş tarihlerinde değişmeler oldu. Bakalım yılan burcunun özellikleri nelermiş.

Yılan Burcunun Özellikleri

  • Sessiz ve etkileyicidirler.
  • Hiç bir hedefe direk gitmezler.
  • İşlerini dolaylı yollardan hallederler.
  • Yılan insanı ile anlaşmak ya da ona yaklaşmak bile yeterince zordur. ilişki kurulması oldukça zor bir karaktere sahiptir.
  • Problem çözmek istemez kaçmayı tercih eder.
  • İnsanları etkilemeye çalışmak en önemli işidir.

Yılan Kadını

Güvenli ortamları sever, güvene ihtiyaç duyar. Tembeldir, kendisini geliştirmek yerine hazıra konup, kendini geliştiren bir erkek arar.Tutkulu bir kadındır. Toplumsal kurallara verdiği önem, Hırslı olmasına rağmen, çalışkan değil ve zekasını tam olarak kullanmayı sevmez. Ama etrafında entelektüel olarak görünür. Öyle sanılması da hoşuna gider.

Yılan Erkeği

Nazik ve stratejiktir.Herkese nasıl davranması gerektiğini bilir.Aşka düşkün ve yoğun bir şekilde duygusallık yaşayan bir adamdır. Çok ilerleyemez korkaktır.Kolay güvenmez. Zenginleşmek ister ama çok istikrarlıdır.

İşte Yeni Takvime Göre Burçlar

yeni takvime göre burçlar

 

Cinsel Orhan
Subscribe
Bildir
3 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Güzel Ölüm, Gelecek misin Bana?
intihar etmek

Güzel Ölüm, Gelecek misin Bana?

Sonraki
WordPress.com Üzerinden Blog Edinme

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.