Mükemmel Sevgili Olmanın 5 Altın Kuralı

Mükemmel Sevgili Olmanın 5 Altın Kuralı

Evet arkadaşlaaarrr .  Sevgilinizi çok seviyor ve ayrılmak istemiyorsanız iki dakikanızı ayırıp bunları okusanız iyi edersiniz. Çünkü size sevgilinizle perfect bir çift olmanın 5 önemli kuralından bahsedeceğim.

KURAL 1 – Ona Sürpriz Yapın! Sevgilinize hediye almak için mutlaka özel günleri beklemeyin.

Sevgilinizi mutlu etmek için hiç de fena bi gün değil , hadi küçük bir hediyeyle onu mutlu edin. Sevgilinize hediye almak için mutlaka özel günleri beklemeyin. Özellikle de yumurta kapıya dayanınca hediye aramaya çıkanlardansanız…  Hediye alırken ille de büyük paralar harcamanız da gerekmiyor. Sevdiği yazar tarafından imzalanmış bir kitap ya da sevdiği bir bilgisayar oyununun henüz piyasaya çıkmış modeli onu oldukça mutlu edecektir.

KURAL 2 – Onu Sıkboğaz Etmeyin. Her anı birlikte geçirmek istemek bir süre sonra boğucu olabilir.

Sevgiliniz ile vakit geçirmek istemeniz son derece doğal ,fakat sevgilinizin her saniye yanında olmak isterseniz kendinizden soğutabilirsiniz . Mesela ona hafta içi birkaç gün arkadaşlarıyla vakit geçirmesi için yada hobilerini yapması için zaman tanıyın . Yoksa bu durum giderek ona kendini  bütün sahip olduklarını kaybetmiş biri olarak görmesine ve ilişkiden soğumasına sebep olursunuz. böyle bişeyi istemeyiz dimi:)

Mükemmel Sevgili Olmanın 5 Altın Kuralı

KURAL 3 – Yeniliklere Kapalı Olmayın! 

Eğer onun en sevdiği yemeğin tadına bakmaya veya en sevdiği sanatçıyı dinlemeye asla yanaşmıyorsanız, bu yeniliklere oldukça kapalı olduğunuz anlamına gelir. Onunla mutlaka aynı zevkleri paylaşmak zorunda değilsiniz fakat bu konuda biraz olsun esnek ve değişime açık olduğunuzu görmek onu mutlu edecektir. sevmeseniz bile sevgiliniz için bi şarkı dinlemeye veya bi maç izlemeye deymezmi .

KURAL 4 – Kartlarınızı Açık Oynayın

Ona karşı devamlı “canım, cicim” olmaya çalışmayın. Sürekli alttan almak sizi yıpratır ve yapay gösterir. İyisi mi dürüst olun ve sinirlendiğinizde bunu gizlemeyin. Her zaman gerçek duygularınızı yansıttığınızı bilmesi, sözlerinize daha çok güvenmesini sağlayacaktır. Ayrıca her zaman alttan alıp asıl hissettiklerinizi  saklarsanız asla uzun ömürlü bi ilişkiniz olmayacağınızı da hatırlatırız.

KURAL 5 – Ona Güven Verin

İlişkinizi gereksiz kıskançlıklar ve paranoyalardan arındırmak adına birbirinizin güvenini elde ettiğinizden emin olun. Bu noktada sevginizi saklamamanız ve iyi ifade edebilmeniz çok önemli. Ancak hep aynı kelimeleri kullanmak ifadenin en sığ yöntemidir. Klasik yazarların bile aşkı tanımlayamadığını düşünürsek, sevginizi klişe sözcükler yerine tavırlarınızla anlatmaya çalışmanız daha etkili olacaktır. Aslında yapmanız gereken tek şey: Sevginizi saklamaya çalışmamak.

Evet arkadaşlar bütün kurallarımız bu kadar . Yani sevgilinizi sevmeniz çok normal ama erkek olsun kadın olsun bi ilişkiyi tek taraflı yürütmeye çalışmak çok zor bi durum. Sadece sevmekten korkmayın , sevginizi göstermekten çekinmeyin . Ama sevgiliniz için fedakarlıklarda yapınki sizin onu ne kadar sevdinizin ve onun için bişeylerden vazgeçe bileceğinizi anlasın . fakat fedakarlık yapacam derken de kendiniz üzülmemeye dikkat edin lütfen çünkü hepiniz çok değerlisiniz.Bu yazıyı okuyup yorumlarınızı yazarsanız çok mutlu olurum .

yasemin-atasan
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
DEĞİŞKEN
Sonraki
Kadın futbolcu olmak istermiydiniz?

İlginizi Çekebilir

kooplog'da yeni misin?
  • Kişisel akışını oluştur
  • Favori yazarlarını takip et
  • Yazılarını binlerce okura ulaştır
  • Yarışmalara katıl, ödüller kazan
Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için kaydol!
kooplog'da yeni misin?
  • Kişisel akışını oluştur
  • Favori yazarlarını takip et
  • Yazılarını binlerce okura ulaştır
  • Yarışmalara katıl, ödüller kazan
Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için kaydol!
kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.