Karantina’da İzlenebilecek 5 Yabancı Dizi

1. STRANGER THINGS

Tür: Gizem, Bilim Kurgu, Doğaüstü

3 sezonu bulunan dizinin 4. sezonu pandemi  dolayısıyla 2021’de geleceği resmi olarak açıklanmıştır.

Konu: 80’li yılları kendine fon yapan Stranger Things, dönemin korku filmlerine selam çakmayı atlamayan bir fantastik gerilim dizisidir. Kaybolan genç bir çocuğu ve onu bulmaya çalışan annesini anlatan dizide doğa üstü olaylarda bulunmaktadır.

2. Vis a Vis

Tür: Gerilim, Dram                                                                                                                                                                                                                                                                                           2015 ve 2019 yılları arasında çekilmiş 4 sezonluk dizidir.

Konu: Naif bir kadın olan Macerena Ferreiro’nun patronuna aşık olması, genç kadının hayatının alt üst olmasına neden olur. Onun adama olan bu bağlılığı, Macerena’nın kendisini demir parmaklıklar ardında bulmasına neden olur. 7 yıl hapis cezası alan Macarena, dahil olduğu bu acımasız dünyada hayatta kalmak için zorlu bir mücadele verir.

3. How I Met Your Mother

Tür: Komedi

2005 ve 2014 yılları arasında çekilen sitcom dizisidir Sıkılmadan izleyebileceğiniz 9 sezonluk dizidir.

Konu: Ted Mosby adlı başrol karakterin çocuklarına anneleri ile nasıl tanıştığını anlatması ile başlamaktadır. Dizide genellikle Ted Mosby’nin geçmişinde arkadaşları ile yaşadığı hayatı anlatılmaktadır.

4. Black Mirror

Tür: Bilim kurgu, Gerilim

Her bölümünde farklı bir konuyu ele alan dizidir.

Konu: Her bölümünde ahlaki konuları ileri teknolojinin hakim olduğu çağda kusursuz bir biçimde ele alan sayılı yapımlardan biri. Uzak gelecekte icat edilmesi yüksek ihtimal olan teknolojik cihazların demo versiyonları seyircilere tanıtılmaktadır.

5. LA VALLA 

Tür: Bilim Kurgu, gerilim, dram

Her hafta yeni bölümü gelen internet dizisidir.

Konu: Hükümetin elinde olan Marta’yı kurtarma çabasına giren bir ailenin yaşadığı hayatta kalma mücadelesi, türlü ihanetler ve suçlarla dolu yolculuğu.

Dizi 1936 – 1975 yıllarında İspanya’yı yöneten Francisco Franco’nun gerçek diktatörlüğünden esinlenerek üretilmiştir.

merve
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
OKUL FOBİSİ
Sonraki
Seninki Kaç Santim?

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.