Doğayı Örten Güzellik

Kar Mevsimi

   Her mevsim ayrı güzel; bahar,yaz hele ki kış mevsiminin ayrı yeri var. Kar’ın her yeri bembeyaz bir örtü gibi kaplaması,havanın o temiz oksijeni,yapılan kardan adamlar,özellikle çocukların eğlenmesi ve çocuklar gibi karda yuvarlanan bizler… Bazı kışlar kar yağmadan geçip gidiyor ya inanın içimde kalıyor kışı tam manasıyla yaşayamamanın verdiği his.

    Bir şöminenin başında şarap eşliğinde oturmanın veya kahveni hazırlayıp yanına bir kitap alıp,pencere kenarından yağan karı izlemenin verdiği huzurda bambaşka tabii şömine her evde olamıyor ama eskiden soba hemen hemen her evde vardı şuan köylerde halen sobayla ısınan evler var bu çok sağlıklı olmasa da o sıcacık yanan sobanın üzerinde kestane pişirmek kadar güzel bir şey var mıdır acaba? 🙂

  Tatil denilince de aklıma olmazsa olmazım kayak tatili geliyor.Uludağ gerçekten çok güzel ve kayarken kendimi durduramayıp aldığım adrenalin benim için tutku gibi bir şey.Bir çok yerde kayak merkezleri var ama ben yinede Uludağ ı tavsiye ederim. Zirveye kadar çıkın ve kendinizi bırakın,snowboard yapmayı biliyorsanız daha ne olsun gidin ve keyfini çıkarın sonrasında ise stres mi ne stresi ?  

Portakal_cicegim
İstanbul Aydın üniversitesi mezunu Okumayı ve yazmayı seven
Önceki
Hayat
Sonraki
İllüminati ve Rockefeller

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.