İllüminati ve Rockefeller

İllüminati ve Rockefeller

İllüminati ve Rockefeller

İllüminati bir örgüttür tehlikelidir üye olabiliyorsak bile olmayalım çünkü sıkıntı 

Bu üyelerden biri de Michael Jakson illüminati üyesiydi bu gidişle şöhretine şöhret servetine servet katmıştır.

Ama Jakson Illüminati’nin bir talimatını yerinde getirmek istememiş bunun üzerine illüminati’dekiler Jakson’ın öldüğü haberini verdiler.

 Ama Jakson ölmedi ismini değiştirdi ve ismini dave dave olarak yaptı. 

Şimdi sıra geldi Rockefeller’a bu Rockefeller Kimdir necidir?

Rockefeller 12 Haziran 1915 doğumlu olan David Rockefeller, Amerikan İç Savaşında ismini savaş gelirleriyle ve Standard Oil Company şirketinin kurucusu olup şirketi petrolden elde ettikleri mirasıyla bugünün Rockefeller şirketler grubunun kurucusu John D. Rockefeller’in büyük oğludur. Chase Bank’ın eski başkanı olup şu anda bankanın uzantısı olan JPMorgan Chase’in ortaklarındandır. New York’ta sayılı milyarderlerden biridir. Rockefeller şirketler grubuna üyesi olan Abby, John D. III, Nelson, Laurance and Winthrop isminde beş kardeşi vardır. 2008 yılında Harvard Üniversitesi’ne 100.000.000 $ bağışta bulunmuştur.

David Rockefeller’in sahibi olduğu şirketler, yönettiği ve yardım ettiği fonlar, sivil organizasyonlar dernekler, başta 1904 yılında kurulan dünyanın dört yanında öğrencilere burs veren Rockefeller Vakfı[3] ve diğer vakıflar ve kuruluşları ile dünyanın neredeyse yarısından bile fazla bir etki alanına sahip olup öğrencilere gelecek vaat eden binlerce gence verilen ünlü Rockefeller öğrenim bursu ülkelerin siyasetinde önemli rol oynar. David Rockefeller ailesi adına CFR’nin onursal başkanıdır.

Rockefeller ailesinin ve başkanı David Rockefeller’in hayırsever olarak adlandırdıkları şirketleri, dernek ve organizasyon gibi faaliyetleri birçok yazar ve aktivist tarafından eleştirilmektedir.

Evet sevgili okuyucular bugünkü konumuz İllüminati ve Rockefeller’dı umarım hoşunuza gider.

Asliocaaglakblog.com
Subscribe
Bildir
4 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Doğayı Örten Güzellik
Sonraki
Teminatsız Hangi Bankadan Ne Kadar Kredi Alabilirsiniz?
Teminatsız Hangi Bankadan Ne Kadar Kredi Alabilirsiniz?

Teminatsız Hangi Bankadan Ne Kadar Kredi Alabilirsiniz?

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.