KAGİDER’den Genç Kadınlar İçin Yeni Bir Proje: Düş Ortağım

KAGİDER’den Genç Kadınlar İçin Yeni Bir Proje: Düş Ortağım

KAGİDER sahipliğinde 18-25 yaş arası genç kadınların kariyer yolculuğunda düşlerini gerçeğe çevirmelerini destekleyen yeni bir projeyi hayata geçirdik. Online olarak faaliyete geçen “Düş Ortağım” portalı, Coca Cola Vakfı ve Global Water Challenge ortaklığı olan Yeni Dünya Programı (New World Program) tarafından destekleniyor.

Dijital ortamı etkin bir şekilde kullanmak ve iş hayatına girme aşamasında olan çok sayıda genç kadına erişerek onlara daha kariyerlerinin başında önderlik etmek büyük önem taşıyor. Düş Ortağım platformu bu işlevi yerine getirecek. Burada KAGİDER üyelerinin ve gönüllü destekçilerden oluşan eğitmenlerin büyük emeği var. Tecrübelerini ve bilgilerini aktarıyorlar. Burası yaşayan bir platform olacak. İş dünyasının değişen ihtiyaçlarına göre yeni eğitim videoları eklenecek ve genç iş kadınlarının başarı öyküleri paylaşılacak. Ayrıca portalın içinde yer alan faydalı linkler bölümü de genç kadınların iş hayatına daha bilgili ve donanımlı girmelerine katkıda bulunacak. Portalın düşlerin gerçekleşmesine yardımcı olacağına inanıyorum.

Düş ortağım projesi ile genç kadınların düşlerine ortak oluyoruz.

“Düş Ortağım” portalında alanında uzman 20’den fazla eğitmenin ‘Zaman Yönetimi’, ‘Sosyal Girişimcilik’, ‘İz Bırakan Çalışan Olmak’, ‘Mülakat Teknikleri’, ‘Beden Dili’, ‘Teknoloji ile Güçlenmek’ ve ‘Toplumsal Cinsiyet Eşitliği’ gibi iş hayatının farklı konularıyla ilgili bilgi verdikleri videoların yanı sıra bilgilendirici blog yazıları, çeşitli rapor ve sunumlar da yer alıyor. Ayrıca platform üzerinden interaktif uygulamalarla öğrenirken eğlenmek de mümkün olacak. Portalda yer alan videoların tamamını izleyen katılımcılarımızı ise sürpriz ödüller bekliyor.

Kayıt oluşturan herkese kariyer yolculuğunda  düş ortaklığı yapacak Düş Ortağım platformu iş hayatına daha donanımlı başlamak isteyen genç kadınların yanında olacak. https://www.dusortagim.com/ adresindeki platforma mobil cihazlardan, bilgisayarlardan, çevrim içi veya çevrim dışı olarak ulaşmak mümkün.


Bu İçeriği Okuduğunuz için Önerdiğimiz İçerikler:

İlginizi Çekebilecek Faydalı Bağlantılar:

servisimin
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Mutluluk Dağıtan Bir Proje: HoneyBox

Mutluluk Dağıtan Bir Proje: HoneyBox

Sonraki
Made in P.R.C.

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.