İŞTE BU!

Hepinize merhabalar değerli okuyucularım ; Görüşmeyeli nasılsınız? Hepinizin iyi olduğunu ümit ederek yazıma başlamak istiyorum. 

Başlığı okuduğunuzda neden böyle bir başlık yazdı acaba? Diye merak edenleriniz olmuştur, merak edenleriniz için şöyle cevap vereyim . Biliyorsunuz ki şimdiye kadar sizlerde  farkındalık uyandırması adına çeşitli yazılar yazdım , artık farkındalık sürecinizi tamamladığınızı ve hayallerinizi gerçekleştirmek için epey bir yol aldığınızı düşünmekle birlikte umut ediyorum.  Bu yazımla birlikte tam anlamıyla zirveye ulaşacağınızdan eminim. Zirve yolculuğunuzda sizlere eşlik etmemi ister misiniz? Eğer isterseniz ben buradayım.

Bu zamana kadar bir takım hayaller kurdunuz, hedefler belirlediniz, belki de uzun zamandır ihmal ettiğiniz kendinizi hatırladınız , iç seslerinize kulak verdiniz, sizi mutsuz eden içinizde yük olan duygularınızdan arındınız . Birçok şeyi başardınız şimdide bu başarılarınızın meyvesini almanın, zirvenin tadını çıkartmanın tamda zamanı ! Peki zirveye çıkıp , nasıl tadını çıkaracağız ? Diye soranlarınıza şöyle tavsiyelerde bulunabilirim. Öncelikle kendinize olan inancınızı asla kaybetmeyin , bu zirve yolculuğunuzda  kim ne derse desin onlara aldırmadan yolunuza devam edin , kendinizden asla vazgeçmeyin. Şunu unutmayın ki siz her şeyin en güzelini hak ediyorsunuz ve bu güzellikleri yaşamaya değersiniz. Sizler birer pırlantasınız bu pırlantalarınızı düşürmelerine ,kirletmelerine izin vermeyin. Ne iş yapıyorsanız o işin hakkını vererek ve sevgiyle yapın, unutmayın ki sevgi her şeye iyi gelen, her şeyi güzelleştiren bir güçtür. Tüm bunları yaptıktan sonra zirvenin tadını çıkartmaya başlayabilirsiniz. 

Yukarıda anlattıklarım hoşunuza gitti değil mi ? Bunların olması imkansız değil , siz zaten bir çok şeyi başardınız . Tek yapmanız gereken son düzlükte vazgeçmeden yolunuza devam etmek. Bunun sırrı ise çok basit ” İnanmak ve Sabretmek” . İnanma konusunda içinizde bir nebzede olsa tereddüt varsa sizlere şunu tavsiye ederim; Aynanın karşısına geçin yumruğunuzu sıkın ve yüksek sesle “İŞTE BU” diye bağrın. Bu uygulamayı yapınca kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz ve bilinçaltınıza olumlu bir mesaj vermiş olacaksınız. Bu uygulamayı denemiş ve test etmiş birisi  olarak bunları söylüyorum:) Bu zirve yolcuğunda bende varım diyorsan aramıza hoş geldin. Ben buradayım ve yolculuk boyunca sizlere  eşlik edeceğim.

Bu zirve yolculuğunda kararlı bir şekilde yürüyebilmeniz dileğimle:) Bir sonraki yazımda buluşmak üzere…

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

20 Yorum