İnternet Kullanım Amaçları

Geldik işte. İnternet ah bu internet başımıza ne işler açmadı. Aynı zamanda da bizi kurtardı tabi. Hazır bu konunun başındayken şu son görülmeleri açsak mı ya? Çok uzamadı mı bu iş? 

Dünyada ve ülkemizde hızla gelişmekte olan teknolojilerden biride internet kullanımıdır. İnternet kullanımı hayatımızda çok önemli bir yere sahip olan araçtır. Bizi bilgi erişimine, iletişime, eğitime, eğlence sektörüne, kişisel ihtiyaçlarımızın kullanımına (alış-veriş, ticaret, bankacılık) ulaşmamızı sağlayan araçtır. 

Eğitim, bilgi, haber yayınlama, okuma, iletişim, haberleşme, alışveriş, ticaret, bankacılık işlemleri major amaçlar sayılabilir. 

Evet durum kısaca bu ama ben internetin kullanım tarafı konusunda her zaman verimli olanını savunuyorum. Biraz bunun üzerine konuşmak isterim.  

Ekran başına harcadığınız süre çok önemli. Sağlık açısından bu duruma bir kota koymanız gerekiyor ve kendi rutininize göre planlamalar yapmanız gerek. 

Online eğitimler konusunu açmadan edemeyeceğim. Pandemi olsun olmasın bazen maddi durumlardan dolayı yurtdışına çıkamıyoruz. Bu noktada cebimize uygun ve almak istediğimiz mesafe sorunundan alamadığımız online eğitimleri internet sayesinde kendimize yatırım olarak sağlayabiliriz. 

Yeni diller öğrenmek için çok avantajlı bir araç. Yüz yüze kursalar dışında internet sayesinde birçok alanda dil geliştirebiliriz. 

Spor aktivitelerimizi internet üzerinden doğru uygulamalarla sağlayabiliriz. 

 Bunlar tamamen benim önerilerimdir. 

Çağla Bozcaada
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
EN GÜÇLÜ ERMENİ LOBİSİNİN OLDUĞU ÜLKELERDEN BİRİ DE TÜRKİYEDİR

EN GÜÇLÜ ERMENİ LOBİSİNİN OLDUĞU ÜLKELERDEN BİRİ DE TÜRKİYEDİR

Sonraki
7.Hafta

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.