Hayaller ve fazlası

  • Herşey öncelikle inanmakla başlar derler, tabi ki doğru bir cümle ama bence önemli olan şey hayal etmek zaten hayatın kendisi bir hayal değil midir ? Doğarsın ;büyümeyi , büyürken ;isteklerini ,çalışırsın emeklerinin karşılığını… Kısacası hepsi için bir hayalimiz var.
  • Ben ise sadece bu hayallerini gerçekleştirememiş birisi olarak burdayım ama hâla hayal ediyorum çünkü hayat devam ediyor.Hiçbir şey mutluluğumuzu elimizden almamalı.Yaşam bu ne de olsa , zamanın ne çıkaracağı, hayatın bizi hangi kapıya ulaştıracağı bilinmez. Sadece ayrıldığımız kapıyı geride bırakmayı her zaman bilmeliyiz.
  • Şimdi önümüzde uzun bir yol var; mutluluklar,mutsuzluklar,hüzünler,heyecanlar hepsi de bizimle gelecek.  Yanınızdakiler ile sahip olduklarımızla huzurlu olmak bizim elimizde ,şimdi elimizdeki o anahtar ile o kapıyı açmalı ve hayallerimize ulaşmaya çalışmalıyız.Ta ki artık kapımız kalmayana dek.
  • Şuan da bunları size bir ağacın altında,sabahın ilk ışıklarında,rüzgarın getirdiği hafif papatya kokularında ,kuşların cıvıltılarına karışan yaprak seslerinde yazıyorum yanımda oynamak  için bana yaklaşan kedim ve elimde kahveyle güne uyanan çevrenin getirdigi enerji ile dilimden kelimeler dökülüyor  demeyi çok isterdim.Ama var bir hayal…….:)
Sina
Subscribe
Bildir
5 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Sonraki
>Stray Kids

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.